عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

انجام موفقيت‌آميز ظريف‌ترين جراحي جهان در كرمان

انجام موفقيت‌آميز ظريف‌ترين جراحي جهان در كرمان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:13 ب.ظ

فوق تخصص جراحي ترميمي خبر داد:
انجام موفقيت‌آميز ظريف‌ترين جراحي جهان در كرمان

خبرگزاري فارس: فوق تخصص جراحي ترميمي گفت: يكي از ظريف‌ترين جراحي‌هاي ميكروسكوپي جهان روي دست يك جوان عنبرآبادي با موفقيت انجام شد.

كرامت يوسفي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان اظهار داشت: يكي از ظريف‌ترين جراحي‌هاي ميكروسكوپي جهان روي دست يك جوان عنبرآبادي با موفقيت انجام شد.
وي بيان داشت: اين جوان در حين كار با دستگاه برش آهن از ناحيه انگشت شست و انگشت دوم دچار آسيب شد كه در اين حادثه انگشت شست قطع و انگشت دوم دچار پارگي شد.
وي با اشاره به اينكه انگشت شست با 40 تا 60 درصد فعاليت‌هاي يك دست در ارتباط است، افزود: شريان‌هاي انگشتان در حد سه‌دهم ميلي‌متر با موفقيت پيوند زده شد و اين جراحي ظريف‌ترين جراحي ميكروسكوپي جهان است.
يوسفي خاطرنشان كرد: با آزمايش‌هاي انجام شده عمل خون‌رساني بعد از عمل به خوبي در دست اين جوان انجام مي‌شود.
وي تصريح كرد: اين عمل در مدت زمان پنج ساعت و 30 دقيقه و با كمك شش كادر جراحي در بيمارستان مهرگان شهر كرمان با موفقيت انجام شد.
به گزارش فارس، دكتر يوسفي كار خود را از سال 61 با پيوند دست يك مجروح جنگ دوران دفاع مقدس آغاز كرده و در شش ماه گذشته سه عمل پيوند دست را در كرمان انجام داده است.
انتهاي پيام/ذ

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها