عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

كشور نيازمند آرامش است

كشور نيازمند آرامش است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:14 ب.ظ

استاندار آذربايجان شرقي:
كشور نيازمند آرامش است

خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان شرقي گفت: كشور ما براي دست يافتن به جايگاه شايسته در منطقه نيازمند امنيت و آرامش است و اين امر به دست نيروهاي نظامي محقق مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بناب، احمدعليرضا بيگي صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترك كاركنان نيروي انتظامي شهرستان بناب با گراميداشت ياد و خاطره شهداي نيروي انتظامي اظهار داشت: پس از گذشت 32 سال از پيروزي انقلاب اسلامي كشور ما در آستانه يك تحول بزرگ قرار گرفته و موضوع امنيت نيز يك موضوع سرنوشت ساز و مهم است.
وي تصريح كرد: كشور ما به واسطه اينكه در نقطه استراتژيك اين بخش از جهان قرار گرفته، محل اتصال تمدن‌ها به يكديگر بوده و جايگاه ويژه‌اي دارد و به خاطر موقعيتي كه دارد، همواره مورد طمع دشمنان و نظام‌هاي جبار بوده است.
استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به حوادث قبل و بعد از انتخابات رياست جمهوري در كشور، مسائل مربوط به دستگيري ريگي شرور جنايتكار شرق كشور و ترور دانشمندان هسته‌اي در داخل كشور افزود: حوادث اتفاق افتاده حكايت از تلاش سازمان يافته براي برقراري ناامني در كشور دارد و دلاور مردان عرصه امنيت از جمله سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و نيروي انتظامي توانستند تمام توطئه‌هاي دشمنان را خنثي كنند و اين تهديدات به يك موفقيت بزرگ براي كشور تبديل شد.
بيگي افزود: انقلاب اسلامي شرايطي را براي ملت ما به وجود آورد كه با حفظ استقلال از آرمان‌هاي خود دفاع كنند.
استاندار آذربايجان شرقي در ادامه با اشاره به اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها گفت: اجراي اين قانون با كمترين خطا نشانه قابليت بالاي اقتصادي دولت است و امروز بعد از دو ماه از آغاز اجراي آن، كم‌ترين مشكلي در كشور اتفاق نيفتاده است.
بيگي شرايط آينده كشور از نظر اقتصادي را روشن ارزيابي كرد و گفت: كشور ما براي دست يافتن به جايگاه شايسته در منطقه نيازمند امنيت و آرامش است و اين امر به دست سلحشوران نيروهاي نظامي محقق خواهد شد.
استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به حوادث پس از انتخابات سال گذشته اظهار داشت: دشمنان براي اجراي نقشه‌هاي شوم خود، حتي از كساني كه سابقه‌اي در انقلاب داشتند نيز استفاده كردند و در صدد تخريب مسير ملت ايران بودند؛ اما با هوشياري مردم و رهبري انقلاب ناكام ماندند.
وي تأكيد كرد: مسير ملت ايران مسير استقلال و آزادگي در سايه عظمت شهدا و ايثارگران است.
بيگي همچنين از اهتمام فرماندهي نيروي انتظامي بناب سرهنگ عيسي هاتفي به خاطر برقراري امنيت در اين بخش از استان و نيز تعامل سپاه و اداره اطلاعات و وجود همدلي بين اعضاي شوراي تأمين و دستگاه قضايي با محوريت فرماندار تقدير و تشكر كرد.
استاندار آذربايجان شرقي در بخش ديگري از مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي بناب ضمن اداي احترام به شهداي نيروي انتظامي شهرستان بناب از يگان‌هاي حاضر در ميدان بازديد كرد.
قبل از اين مراسم بيگي در بدو ورود به شهرستان بناب با حضور در گلزار شهداي بناب با اهداي گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهيدان انقلاب اداي احترام كرد.
فرماندار بناب نيز در اين مراسم با ارائه گزارشي از وضعيت شهرستان گفت: هيچ گونه ناامني و جرائم سازمان يافته در شهرستان بناب وجود ندارد و بين اعضاي شوراي تأمين همدلي وجود دارد.
سعيد برقي با اشاره به كسب مقام اول استان در زمينه كشفيات توسط اين شهرستان، ضمن تقدير و تشكر از فرماندهي نيروي انتظامي بناب و عوامل زحمتكش اين نيرو، خواستار تجهيز و افزايش امكانات نيروي انتظامي بناب شد.
انتهاي پيام/صا10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها