عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اداره راه و ترابري اهواز پلمب شد

اداره راه و ترابري اهواز پلمب شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:14 ب.ظ

با حكم دادگستري خوزستان؛
اداره راه و ترابري اهواز پلمب شد

خبرگزاري فارس: اداره راه و ترابري اهواز با حكم دادگستري خوزستان از روز گذشته پلمب شد.

رئيس اداره راه و ترابري اهواز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، از پلمب اين اداره به حكم دادگستري خوزستان از روز گذشته خبر داد.
اتابك زراسوندي افزود: با پلمب اين اداره تمام كارمندان و گشتي‌هاي اين اداره در حال حاضر در خيابان منتظر تعيين تكليف هستند.
وي دليل اين حكم را وجود معارض چند ساله براي اراضي اين اداره، واقع در منطقه سيدخلف عنوان كرد و اظهار داشت: اداره راه و ترابري اهواز از 40 سال پيش در اين نقطه مستقر است و اراضي اين منطقه سند ندارد و مشاع است.
وي ادامه داد: فردي كه مدعي مالكيت اين اراضي است با مراجعه به دادگستري به گفته وي، اين حكم يكي دو سال پيش به اداره ابلاغ شد اما با اعتراض اين اداره روبرو شده بود و از ديروز به اجرا درآمد.
زراسوندي اظهار داشت: فرمانداري اهواز و نمايندگان و ديگر مسئولان در جريان امر هستند اما هنوز تصميم خاصي در اين مورد اخذ نشده است.
رئيس اداره راه و ترابري اهواز با انتقاد از زمان اجراي اين حكم، گفت: اداره راه و ترابري در روزهاي آخر سال با فرارسيدن تعطيلات نوروز و حضور مسافران نوروزي و كاروان‌هاي مسئوليت‌هاي زيادي به عهده دارد كه پلمب شدن اين اداره مشكلات بسياري را بوجود مي‌آورد.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها