عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آغاز ثبت سفارش غيرحضوري كالا در بوشهر

آغاز ثبت سفارش غيرحضوري كالا در بوشهر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:14 ب.ظ

معاون سازمان بازرگاني بوشهر خبر داد:
آغاز ثبت سفارش غيرحضوري كالا در بوشهر

خبرگزاري فارس: معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني بوشهر از آغاز ثبت سفارش كالا به صورت غير حضوري از هفتم اسفند ماه جاري در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، محمدرضا صادقي صبح امروز در جمع شماري از خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نقش و جايگاه دولت الكترونيك سازمان بازرگاني بوشهر نيز در همين راستا اقدام به ثبت سفرش كالا به صورت غير حضوري مي‌كند.
وي افزود: در راستاي ايجاد دولت الكترونيك و در جهت اجراي گام به گام اينترنتي سيستم ثبت سفارش كالا، اين سازمان در نظر دارد از مورخ هفتم اسفندماه انجام فرآيند ثبت سفارشات را به صورت غير حضوري پذيرش و كارشناسي كند.
معاون سازمان بازرگاني استان بوشهر تصريح كرد: در حال حاضر نمايندگان تجار، بازرگانان و صاحبان كالا با حضور در سازمان مراحل پيگيري مجوزها را انجام مي‌دهند اما با اجراي اين گام جديد، ضرورت حضور نمايندگان به منظور ارائه پر فرم (پرونده خام) از فرآيند فعلي حذف مي‌شود.
صادقي افزود: سيستم الكترونيكي ثبت سفارشات واردات كالا در راستاي نهضت خدمت‌رساني از ابتداي سال 1387 به صورت تدريجي شكل گرفته و در نهايت در سال گذشته به صورت 100 درصد الكترونيكي آغاز به كار كرده است.
وي يادآور شد: در اين سيستم متقاضيان ثبت سفارش اعم از حقيقي و حقوقي مي‌توانند با مراجعه به وب سايت www.sabtaresh.tpo.ir ثبت‌نام كرده و با دريافت كد كاربري و رمز عبور شخصي از طريق اين سايت، سفارش واردات خود را به صورت 24 ساعته و در هر مكاني كه به شبكه جهاني اينترنت دسترسي داشته باشند ثبت كنند.
معاون توسعه تجارت خارجي سازمان بازرگاني بوشهر تصريح كرد: تمام پيگيري‌هاي لازم تا حصول نتيجه و دريافت تأييديه ثبت سفارش از طريق اين سيستم ميسر است.
صادقي اظهار اميدواري كرد با آغاز ثبت سفر كالا به صورت غيرحضوري زمينه ارائه خدمات بيشتر و بهتر به متقاضيان فراهم شود.
وي ادامه داد: دولت الكترونيك اقدامي موثر در ارائه خدمات سازنده در بخش‌هاي مختلف است و اميدواريم بوشهر در اين زمينه پيشتاز باشد.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها