عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

نمايش 150 دست‌ساخته دانش‌آموزي در سوادكوه

نمايش 150 دست‌ساخته دانش‌آموزي در سوادكوه
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:15 ب.ظ

مدير پژوهش‌سراي رازي سوادكوه خبر داد:
نمايش 150 دست‌ساخته دانش‌آموزي در سوادكوه

خبرگزاري فارس: طي برگزاري نمايشگاهي 150 دست‌ساخته دانش‌آموزي در سوادكوه به نمايش عموم درآمد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان سوادكوه، نمايشگاه دست‌ساخته‌هاي دانش‌آموزان مدارس راهنمايي شهرستان سوادكوه در پژوهش‌سراي رازي سوادكوه برگزار شد.
مدير پژوهش‌سراي رازي سوادكوه صبح امروز در مراسم بازديد از اين نمايشگاه با اشاره به اين مطلب كه دست‌ساخته‌هاي دانش‌آموزي با هدف كشف استعدادهاي دانش‌آموزي و هدايت آن به سمت رشد و تعالي انجام مي‌شود، افزود: اين نمايشگاه به مناسبت دهه مبارك فجر تا پايان بهمن ماه در پژوهش‌سراي رازي سوادكوه دائر است.
حشمت‌الله سميعي افزود: تمامي مدارس مقطع راهنمايي شهرستان سوادكوه در اين نمايشگاه شركت كرده و توجه به اين دست ساخته‌ها مي‌تواند زمينه‌ساز بروز خلاقيت و بسترسازي مناسب براي جشنواره خوارزمي و اختراعات در آينده باشد.
سميعي با اشاره به اين مطلب كه بيش از 150 اثر به اين نمايشگاه راه يافته‌اند، گفت: نفرات برگزيده اين جشنواره در شهرستان مورد تشويق قرار مي‌گيرند و به مسابقات استاني اعزام مي‌شوند.
مدير پژوهش‌سراي رازي سوادكوه با تاكيد بر اينكه يكي از دانش‌آموزان سوادكوهي در جشنواره خوارزمي سال گذشته به مقام كشوري دست يافته است، گفت: توجه همه‌جانبه به استعدادهاي و بارور كردن آنها در اولويت برنامه‌هاي ما قرار دارد.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها