عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قصاب‌هاي شوشتري ساطورها را زمين گذاشتند

قصاب‌هاي شوشتري ساطورها را زمين گذاشتند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:16 ب.ظ

در اعتراض به نحوه واگذاري كشتارگاه؛
قصاب‌هاي شوشتري ساطورها را زمين گذاشتند

خبرگزاري فارس: قصاب‌هاي شوشتري كه به نحوه تعامل پيمانكار بخش خصوصي كشتارگاه نيمه‌صنعتي شوشتر اعتراض داشتند دست از كار كشيدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، كشتارگاه نيمه‌صنعتي شوشتر از سال‌ها پيش براي احداث در دستور كار قرار گرفته بود ولي با فشارهاي وارد شده به شهرداري شوشتر اين كشتارگاه همزمان با سالروز ميلاد پيامبر اكرم (ص) به بهره‌برداري رسيد ولي اين امر موجب افزايش نارضايتي قصاب‌هاي شوشتري شده است و همه امروز دست از كار كشيده‌اند.
بر اساس اين گزارش اين اعتراض سومين اعتراض قصاب‌هاي شوشتري از يك سال و نيم گذشته تا‌كنون است كه به دليل اختلاف نظر ميان مسئولان شهري و اين صنف به وجود مي‌آيد.
در اين باره فرماندار شوشتر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اين شهرستان اظهار داشت: اصلي‌ترين مشكلي كه براي قصاب‌هاي شهرستان شوشتر به وجود آمده است عدم هماهنگي با اين صنف بوده است و شهرداري در اين باره كوتاهي كرده است.
محمدرضا آملازاده با اشاره به اينكه شهرداري بايد در اين باره با قصاب‌هاي سطح شهر هماهنگي لازم را انجام مي‌داد، گفت: اقدام بدون هماهنگي با قصاب‌ها و تعطيلي كشتارگاه جديد سبب شده است كه قصاب‌هاي شوشتري به روند اين امر معترض باشند.
رئيس شوراي تامين شوشتر با اشاره به اينكه بايد نحوه تعامل ميان اين صنف و بخش خصوصي در حال فعاليت در كشتارگاه مشخص شود، عنوان داشت: عدم توجيه اين صنف سبب شده است تا مشكلات ويژه‌اي براي شهروندان در سطح اين شهرستان به وجود آيد.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها