عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب وظيفه ديني است

وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب وظيفه ديني است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:16 ب.ظ

فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي:
وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب وظيفه ديني است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: مردم ايران اسلامي وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب و پاسداري از خون شهدا را يك وظيفه ديني، ملي و انقلابي مي‌دانند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، محمديوسف شاكري صبح امروز در يادواره شهدا اظهار داشت: ولايت‌مداري، ايمان، تقوي و بصيرت از شاخصه‌هاي مهم شهداي 8 سال دفاع مقدس است.
وي افزود: همه بايد تلاش كنيم تا سيره و رفتار شهدا را در حفظ نظام و دفاع از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي چراغ راه آينده خود قرار دهيم.
اين مسئول اضافه كرد: فرهنگ شهادت فرهنگ از خودگذشتگي، خودباوري و دفاع از ارزش‌هاست و اگر اين فرهنگ در جامعه رشد و تداوم يابد جامعه به سوي فلاح، رستگاري، پيشرفت و توسعه پيش خواهد رفت.
فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: بصيرت، ايستادگي در برابر ظلم و پيروي از ولايت فقيه است كه ما را در پاسداشت اهداف والا و ماندگار شهدا ياري مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: جمهوري اسلامي ايران به بركت خون شهدا هم اكنون در تمام عرصه‌هاي علمي، دفاعي و سياسي در اوج اقتدار است.
شاكري با بيان اينكه دشمنان با ايجاد فتنه در صدد تغيير مسير انقلاب بودند، خاطرنشان كرد: مردم مومن و شهيد پرور ايران با بصيرت و شناخت حق از باطل بار ديگر مشتي بر دهان استكبار و دشمنان كوبيدند.
اين مسئول اضافه كرد: بصيرت لازمه تداوم راه شهدا و حفظ آرمان‌هاي آنان است.
وي خاطرنشان كرد: تنها راه مبارزه و شكست استكبار جهاني در جنگ نرم، داشتن شناخت، دانش و بصيرت صحيح از ترفندها و حربه‌هاي آن است.
فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي تصريح كرد: نشر اسلام و انقلاب در جهان و بيدار شدن شيعه سبب نگراني استكبار جهاني شده و همين امر سبب شده است تا براي مقابله و ضربه زدن به اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را براي جبران شكستي كه در 8 سال دفاع مقدس متحمل شدند با استفاده از تخريب فرهنگ اسلامي به وسيله فرهنگ غربي به كار گيرد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها