عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب وظيفه ديني است

وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب وظيفه ديني است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:16 ب.ظ

فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي:
وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب وظيفه ديني است

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: مردم ايران اسلامي وفاداري به آرمان‌هاي انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب و پاسداري از خون شهدا را يك وظيفه ديني، ملي و انقلابي مي‌دانند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، محمديوسف شاكري صبح امروز در يادواره شهدا اظهار داشت: ولايت‌مداري، ايمان، تقوي و بصيرت از شاخصه‌هاي مهم شهداي 8 سال دفاع مقدس است.
وي افزود: همه بايد تلاش كنيم تا سيره و رفتار شهدا را در حفظ نظام و دفاع از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي چراغ راه آينده خود قرار دهيم.
اين مسئول اضافه كرد: فرهنگ شهادت فرهنگ از خودگذشتگي، خودباوري و دفاع از ارزش‌هاست و اگر اين فرهنگ در جامعه رشد و تداوم يابد جامعه به سوي فلاح، رستگاري، پيشرفت و توسعه پيش خواهد رفت.
فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: بصيرت، ايستادگي در برابر ظلم و پيروي از ولايت فقيه است كه ما را در پاسداشت اهداف والا و ماندگار شهدا ياري مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: جمهوري اسلامي ايران به بركت خون شهدا هم اكنون در تمام عرصه‌هاي علمي، دفاعي و سياسي در اوج اقتدار است.
شاكري با بيان اينكه دشمنان با ايجاد فتنه در صدد تغيير مسير انقلاب بودند، خاطرنشان كرد: مردم مومن و شهيد پرور ايران با بصيرت و شناخت حق از باطل بار ديگر مشتي بر دهان استكبار و دشمنان كوبيدند.
اين مسئول اضافه كرد: بصيرت لازمه تداوم راه شهدا و حفظ آرمان‌هاي آنان است.
وي خاطرنشان كرد: تنها راه مبارزه و شكست استكبار جهاني در جنگ نرم، داشتن شناخت، دانش و بصيرت صحيح از ترفندها و حربه‌هاي آن است.
فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي تصريح كرد: نشر اسلام و انقلاب در جهان و بيدار شدن شيعه سبب نگراني استكبار جهاني شده و همين امر سبب شده است تا براي مقابله و ضربه زدن به اسلام و انقلاب تمام تلاش خود را براي جبران شكستي كه در 8 سال دفاع مقدس متحمل شدند با استفاده از تخريب فرهنگ اسلامي به وسيله فرهنگ غربي به كار گيرد.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها