عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حضور ملي‌پوش مازندراني در رقابت‌هاي قهرماني جوانان آسيا

حضور ملي‌پوش مازندراني در رقابت‌هاي قهرماني جوانان آسيا
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:16 ب.ظ

رئيس هيئت شمشيربازي مازندران خبر داد:
حضور ملي‌پوش مازندراني در رقابت‌هاي قهرماني جوانان آسيا

خبرگزاري فارس: به گفته رئيس هيئت شمشيربازي مازندران در مسابقات قهرماني جوانان آسيا در تايلند حضور شمشيرباز مازندراني در تركيب تيم ملي كشورمان قطعي شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، علي رمضاني صبح امروز در حاشيه نشست ستاد برنامه‌ريزي ملي‌پوش مازندراني در رقابت‌هاي قهرماني جوانان آسيا در جمع خبرنگاران بيان داشت: محمد شجاعي كه براي حضور در اين مسابقات به دستور كادر فني و مربيان تيم ملي به آخرين اردوي امادگي دعوت شده است، تصريح كرد: ملي پوش مازندراني در حال حاضر يكي از بهترين‌هاي اردو است و مي‌تواند در مسابقات آسيايي تايلند براي كشور و استان خود با كسب مدال خوشرنگ افتخارآفريني كند.
رمضاني در ادامه افزود: آخرين مرحله اين اردو از امروز پنجم اسفند به مدت يك هفته و با حضور 14 ملي‌پوش جوان در سه قسمت اسلحه سابر، فلوره و اپه در تهران برگزار مي‌شود تا ورزشكاران با آمادگي بهتر راهي رقابت‌هاي آسيايي شوند.
وي خاطرنشان كرد: شجاعي كه به‌عنوان تنها شمشيرباز مازندراني در اين مسابقات براي كشورمان به ميدان مي‌رود.
رمضاني خاطرنشان كرد: اين ملي‌پوش مازندراني در قسمت اسلحه "اپه " به‌طور حتم با كسب مدال به كشور بر مي‌گردد.
رئيس هيئت شمشيربازي مازندران در پايان افزود: مسابقات شمشيربازي قهرماني جوانان آسيا اواخر اسفند به ميزباني تايلند در شهر بانكوك پايتخت اين كشور برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/خ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها