عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

1740 كيلومتر راه آسفالت در بافت احداث شده است

1740 كيلومتر راه آسفالت در بافت احداث شده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:17 ب.ظ

فرماندار بافت:
1740 كيلومتر راه آسفالت در بافت احداث شده است

خبرگزاري فارس: فرماندار بافت گفت: با وجود 40 كيلومتر راه آسفالت قبل از انقلاب در بافت، امروز راه‌هاي آسفالت در اين شهرستان به يك‌هزار و 760 كيلومتر رسيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، محمدعلي بهروز صبح امروز در بازديد از روستاي بيدكردوئيه بافت در جمع مردم اين روستا اظهار داشت: امروز به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي‌، تمام آبادي‌ها و روستاها از لحاظ امكانات اوليه و زير‌ساخت‌ها در وضعيت بسيار خوبي قرار دارند.
وي با مقايسه بخش‌هاي مختلف از جمله راهسازي نسبت به قبل از انقلاب اسلامي افزود: امروز به بركت دولت كريمه و عدالت‌محور و تلاش‌هاي شخص رياست جمهور در توجه به مناطق محروم و ارائه خدمات در بخش راه‌، مخابرات، گازرساني، كشاورزي و آب آشاميدني پيشرفت قابل توجهي داريم.
بهروز افزود: در گذشته 40 كيلومتر راه آسفالته داشتيم كه امروز به يك‌هزار و 760 كيلومتر رسيده است.
وي گفت: در بخش اشتغال سال جاري بيش از 5.5 ميليارد تومان از صندوق مهر امام رضا (ع) تسهيلات پرداخت كرده‌ايم كه در سال آينده اين ميزان به دو برابر افزايش مي‌يابد.
سميه صادقي مسئول شبكه دامپزشكي شهرستان بافت نيز در مورد بيماري آنفلوانزاي حاد پرندگان و آموزش‌هاي توجيهي براي مردم اين روستاها صحبت كرد و خواستار ارائه گزارش‌هاي احتمالي از ميزان تلفات احتمالي طيور در اين مناطق شد.
فرماندار بافت در ادامه اين سفر از روستاهاي صالح‌آباد‌، فتح‌آباد، بيد كردوئيه‌، اركان، سنگ‌پهن و جميل‌آباد بازديد كرد و در جمع اهالي اين روستاها براي رفع مشكلات آب آشاميدني، پزشك خانواده، ايجاد فرصت‌هاي اشتغالزايي و بهسازي روستاها و محورهاي خاكي قول مساعد داد.
بهروز از خانه‌هاي بهداشت روستاهاي صالح‌آباد و فتح‌آباد نيز بازديد كرد و از نزديك با فعاليت آنان آشنا شد.
فرماندار بافت به همراه هيئت همراه در منازل خانواده شهيدان ابراهيم سليماني و عطاءالله بابايي در روستاي جميل‌آباد حضور يافت و از نزديك در جريان زندگي آن‌ها قرار گرفت و اظهار داشت: امروز همه پيشرفت‌ها و رونق كشور ما مرهون خون اين شهداي والامقام است و اگر فداكاري و گذشت اين عزيزان نبود، هرگز آرامش كنوني حاصل نمي‌شد.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها