عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعلام نتايج نهايي انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز

اعلام نتايج نهايي انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:17 ب.ظ

با برگزاري هفدهمين دوره انتخابات صورت گرفت؛
اعلام نتايج نهايي انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز

خبرگزاري فارس: نتايج هفدهمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني، صنايع و معادن تبريز اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، صادق نجفي رئيس هيئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز و رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان شرقي صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: ديروز همزمان با سراسر كشور انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز نيز با حضور گسترده فعالان اقتصادي استان در محل اتاق بازرگاني تبريز انجام شد.
وي افزود: اين انتخابات هر چهار سال يك بار برگزار مي‌شود و در اين مرحله از انتخابات 23 كانديدا از بخش بازرگاني و 20 كانديدا از بخش صنعت و معدن شركت كرده بودند.
جفي ادامه داد: در اين دوره از انتخابات كه با سلامت كامل انتخاباتي برگزار شد و رضايت عمومي فعالان اقتصادي را نيز در پي داشت، 15 نفر به عنوان هيئت رئيسه اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز براي مدت چهار سال انتخاب شدند.
رئيس هيئت نظارت بر انتخابات و رئيس سازمان بازرگاني آذربايجان شرقي تصريح كرد: از مجموع 15 نفر برگزيده انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز، 6 نفر از بخش بازرگاني و 9 تن نيز از بخش صنعت و معدن براي هدايت هيئت رئيسه اين اتاق انتخاب شده‌اند.
وي تصريح كرد: شمارش آرا با حضور، اعضا هيئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن تبريز، مسئولان حراست، نيروي انتظامي، كانديداها و يا نمايندگان آنها، مدير كل امور اقتصاد و دارايي استان، صورت گرفت و از بخش بازرگاني سيدمحمد مهديزاده مرتضوي با 330 رأي، علي اصغر پورفرشچي زاد با 314، فريدون جعفري تبريزي با 313 رأي، محسن صدقي‌نسب با 308 رأي، سعيد باغبان اورندي با 307 رأي و رضا كامي با 247 رأي، و از بخش صنعت و معدن رحيم جامبر صادقيان با 572 رأي، هوشنگ فاخر با 412 رأي، پرويز كليني ممقاني با 344 رأي، يونس ژائله سعد آباد با 331 رأي، علي سالك نجات با 323 رأي، صمد حسن‌زاده با 316 رأي، رسول بيوك با 295 رأي، احمدميرزا محمدزاده ماشيني با 226 رأي و ابوالفتح ابراهيمي با 190 رأي، در هفدهمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع معادن تبريز انتخاب شده‌اند.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها