عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آموزش و پرورش بلندترين جايگاه را در كشور دارد

آموزش و پرورش بلندترين جايگاه را در كشور دارد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:17 ب.ظ

مدير آموزش و پرورش زابل:
آموزش و پرورش بلندترين جايگاه را در كشور دارد

خبرگزاري فارس: مدير آموزش و پرورش زابل گفت: آموزش و پرورش، بلندترين و بزرگ‌ترين جايگاه را در سطح كشور دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زابل، حسن معزي صبح امروز در يك دوره آموزشي و آشنايي با انديشه‌هاي امام خميني(ره) در خانه معلم زابل اظهار داشت: خانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران، يادگاران اسوه‌هاي ايثارگران و شهدا هستند.
وي به نقش و جايگاه معظم شهدا در جامعه اشاره كرد و افزود: نقش خانواده‌هاي شهدا در جامعه با ساير اقشار بسيار متفاوت است.
مدير آموزش و پرورش زابل ادامه داد: خانواده‌هاي شهدا بايد با رفتار و گفتار خود، ديگران را هدايت و راهنمايي كنند.
معزي عنوان داشت: انتقال ارزش‌هاي ملي اسلامي به ساير افراد جامعه و تأثيرگذاري شماها (خانواده‌ شهدا) بايد بيشتر باشد زيرا شما يادگار شهدا و ايثارگران هستيد.
معاون مديركل آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان نيز در اين جلسه گفت: آموزش و پرورش، بزرگ‌ترين نهاد و دستگاه است و بلندترين جايگاه را در كشور دارد.
عبدالحسين خاشي بيان داشت: معلمان، بزرگ‌ترين جايگاه را در جامعه اسلامي دارند بنابراين تأثيرگذاري اين قشر در تعليم و تربيت دانش‌آموزان بسيار مؤثر است.
وي عنوان داشت: الگوي شما معلمان، ايثارگران و شهدا هستند با تأسي از راه شهدا و ايثارگران، سعي كنيد ارزش‌هاي انقلاب اسلامي را به خوبي و صحيح و سلامت به دانش‌آموزان كه آيندگان فرداي ايران اسلامي هستند، انتقال دهيد.
معاون مديركل آموزش و پرورش سيستان و بلوچستان تصريح كرد: در حال حاضر، جايگاه دوره‌هاي ضمن خدمت در سيستان و بلوچستان در سطح كشور، مقام دوم را دارد كه اين پيشرفت خوبي به شمار مي‌رود.
خاشي خاطرنشان كرد: هدف اصلي اين دوره، تحول بنيادين در وزارت آموزش و پرورش و ارتقا جايگاه و منزلت معلمان و خانواده ايثارگران است.
در پايان دوره‌ از تمام‌ افرادي كه در اين دوره شركت كرده بودند، تجليل شد.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها