عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تعاوني‌هاي اعتبار هيچ مشكلي ندارند

تعاوني‌هاي اعتبار هيچ مشكلي ندارند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:26 ب.ظ

مديركل تعاون خراسان شمالي:
تعاوني‌هاي اعتبار هيچ مشكلي ندارند

خبرگزاري فارس: مديركل تعاون خراسان شمالي گفت: تعاوني‌هاي اعتبار هيچ مشكلي ندارند و برخي مشكلات اخير صرفاً در حد يك هجمه بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد، عباس اهرابي ظهر امروز در حاشيه افتتاح دفتر نخبگان استان در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: تعاوني‌هاي اعتبار اخيرا نشستي را در وزارت تعاون برگزار كردند كه براساس قوانين اين تعاوني‌هاي اعتبار يا بايد بانك شده و يا بانك قرض الحسنه شوند.
اين مسئول در اداره كل تعاون خراسان شمالي افزود: در اين راستا تعاوني‌هاي اعتباري كه در توانشان بود پول را واريز و آن دسته از تعاوني‌هايي كه در توان نداشتند، با ساير تعاوني‌ها جمع شده و تبديل به موسسه يا بانك يا بانك قرض‌الحسنه از نوع تعاوني سهامي عام مي‌شوند.
اهرابي گفت: تعاوني‌هاي اعتبار مشكلي ندارند و صرفاً يك هجمه بود كه ورود پيدا كرده بود و مردم نبايد ناراحت بشوند و ديگر اين مشكلات پيش نخواهد آمد.
وي تاكيد كرد: بانك مركزي نيز براي انسجام هر چه بيشتر تعاوني‌هاي اعتبار تلاش مي‌كند.
مديركل تعاون خراسان شمالي همچنين در مورد تعاوني اعتبار بهمن ايثار اظهار داشت: همانطور كه از سوي مسئولان اين تعاوني اعتبار نيز اخيراً اعلام شد، بهمن ايثار از تعاوني‌هاي اعتبار بزرگ كشور بوده و مشكل آن در حال برطرف شدن است.
وي نقش تعاوني‌هاي اعتبار را در توسعه فعاليت‌هاي اقتصادي و همچنين سرمايه گذاري در استان تاثيرگذار خواند.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها