عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

دستگاه‌ها خدمات‌رساني به مسكن مهر را سرعت دهند

دستگاه‌ها خدمات‌رساني به مسكن مهر را سرعت دهند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:27 ب.ظ

فرماندار دماوند:
دستگاه‌ها خدمات‌رساني به مسكن مهر را سرعت دهند

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان دماوند گفت: دستگاه‌هاي خدمات‌رسان در روند خدمات‌رساني به طرح مسكن مهر سرعت بيشتري داشته باشند.

به گزارش خبرگزاري فارس از دماوند، نورمحمد فردي صبح امروز در جلسه ستاد مسكن مهر شهرستان دماوند كه در فرمانداري اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: همه دستگاه‌هاي اجرايي بايد در روند پيشرفت طرح مسكن مهر شهرستان دماوند به نوعي سهيم باشند.
فرماندار شهرستان دماوند گفت: بنا بر سياست كلي دولت همه دستگاه‌ها بايد در مجموعه اين شهرستان در روند پيشرفت ساخت و آماده‌سازي طرح مسكن مهر اقدام كنند.
فردي تصريح كرد: هدف دولت از اجراي طرح مسكن مهر، خانه‌دار شدن همه مردم بوده كه نمونه اجراي عدالت است.
وي اضافه كرد: مشكلات مردم هميشه بايد جدي گرفته شود و هدف جلب رضايتمندي مردم باشد.
فرماندار شهرستان دماوند از دستگاه‌هاي خدمات‌رسان خواست در روند خدمات‌رساني به طرح مسكن مهر نظير آب، برق، گاز و ... سرعت بيشتري داشته باشند.
فردي ادامه داد: همه دستگاه‌ها بايد بكوشند تا همزمان با تحويل منازل مسكوني در سال آينده اين خدمات نيز به مردم ارائه شود تا محل مناسبي براي زندگي در اختيار آنها قرار گيرد.
فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: با برگزاري چنين جلساتي مشكلات و مسائل طرح مسكن مهر مطرح شده و موضوع بهتر پيگيري مي‌شود.
فردي افزود: طرح مسكن مهر نيز براي رفع نياز مردم در نظر گرفته شده است و اگر چنين سياستي وجود نداشت، مردم به راحتي صاحب مسكن نمي‌شدند.
همچنين در اين جلسه مشكلاتي كه در روند اجراي طرح مسكن مهر وجود داشت، توسط رؤساي مسكن و شهرسازي و بنياد مسكن شهرستان دماوند مطرح و براي رفع آن به دستور فرماندار دماوند تصميماتي گرفته شد.
فرماندار شهرستان دماوند به شهرداري دماوند دستور داد كه پس از تكميل پرونده، 48 ساعته پروانه ساخت را صادر كند و اداره مسكن و شهرسازي نيز عملكرد را روزانه به فرمانداري گزارش دهد.
همچنين مقرر شد؛ تا قبل از پايان سال از طرح‌هاي خدماتي اجرا شده و در حال اجرا در مسكن مهر به همراه فرماندار دماوند و ديگر مسئولان بازديد به عمل آيد و مسائل و مشكلات در اسرع وقت برطرف شود.
در طرح مسكن مهر شهرستان دماوند، 8‌هزار و 300 واحد مسكوني در زميني به وسعت 120 هكتار توسط 40 تعاوني در دو منطقه مهك دماوند و مهرآباد رودهن در حال ساخت است.
انتهاي پيام/ز10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها