عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مردم فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند

مردم فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:28 ب.ظ

فرمانده سپاه فتح كهگيلويه و بويراحمد:
مردم فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه فتح كهگيلويه و بويراحمد گفت:‌ مردم خودشان فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج عوض شهابي‌فر پيش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه و به مناسبت برگزاري يادواره شهداي آماد و پشتيباني اين استان اظهار داشت: برنامه‌هاي خوب و گسترده‌اي در رابطه با تجليل از ايثارگران اين استان از سوي سپاه فتح در نظر گرفته شده كه يكي از اين برنامه‌ها تجليل از 4 سردار و 27 شهيد آماد و پشتيباني كهگيلويه و بويراحمد است.
وي گفت: سرداران و 27 شهيد آماد و پشتيباني اين استان در 8 سال دفاع مقدس رشادت‌هاي زيادي از خود نشان داده كه برخي از شهيدان اين واحد همچون سرداران شهيد احمدي و كشاورز با تحمل درد و رنج ناشي از وحشي‌گري شيميايي رژيم بعث به شهادت رسيدند.
شهابي فر افزود: در اين يادواره از خانواده‌هاي شهيدان والامقام آماد و پشتيباني تجليل مي‌شود چراكه به فرموده امام راحل خانواده‌هاي شهدا چشم و چراغ اين مملكت هستند.
فرمانده سپاه فتح كهگيلويه و بويراحمد در ادامه گفت: در اين مراسم كه در روز 12 اسفند ماه سال جاري و در حسينيه ثارالله سپاه فتح برگزار مي شود،‌ غيب‌پرور فرمانده سپاه فجر فارس و مخبر كميسيون فرهنگي مجلس به ايراد سخن خواهند پرداخت.
شهابي فر در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد حوادث اخير و فتنه 25 بهمن و همچنين موضع سپاه در اين رابطه اظهار داشت: بحث فتنه‌گري در كشور يك بحث مخفي نيست چرا كه ماهيت پليد سران فتنه براي مردم ايران و حتي ملل مسلمان جهان به خوبي آشكار شده است.
وي گفت: اينها همان منافقيني هستند كه در كنار اسراييل و آمريكا در مقابل مردم قرار گرفته و به لطف پروردگار و بصيرت‌مندي ملت هميشه بيدار ايران به زودي و به طور كامل نابود مي‌شوند.
شهابي فر در ادامه اضافه كرد: ريزش انقلاب مربوط به سران فتنه و رويش آن مربوط به خيزش ملت‌هاي مسلمان است كه يكي پس از ديگري عليه استكبار جهاني قد علم مي‌كند.
وي گفت: اين مردم با بصيرت خودشان با مشت محكم دهان فتنه‌گران را پرخون كرده و آنها را به طور كامل منكوب مي‌كنند.
شهابي‌فر گفت: موضع سپاه در قبال سران فتنه همان موضع مردم است چرا كه سپاه نهادي مردمي و برخاسته از توده‌هاي مردم بوده و در طول 32 سال اخير اين موضوع را در تمام مقاطع ثابت كرده است.
وي افزود: افكار سپاه بلندتر از برخورد با عده‌اي خوار و ذليل داخلي است و اين نهاد قدرتمند الهي در اهداف بلندمدت خود به دنبال منكوب كردن استكبار جهاني در منطقه و كل جهان است.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها