عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند

مردم فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:28 ب.ظ

فرمانده سپاه فتح كهگيلويه و بويراحمد:
مردم فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه فتح كهگيلويه و بويراحمد گفت:‌ مردم خودشان فتنه‌گران را منكوب مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج عوض شهابي‌فر پيش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه و به مناسبت برگزاري يادواره شهداي آماد و پشتيباني اين استان اظهار داشت: برنامه‌هاي خوب و گسترده‌اي در رابطه با تجليل از ايثارگران اين استان از سوي سپاه فتح در نظر گرفته شده كه يكي از اين برنامه‌ها تجليل از 4 سردار و 27 شهيد آماد و پشتيباني كهگيلويه و بويراحمد است.
وي گفت: سرداران و 27 شهيد آماد و پشتيباني اين استان در 8 سال دفاع مقدس رشادت‌هاي زيادي از خود نشان داده كه برخي از شهيدان اين واحد همچون سرداران شهيد احمدي و كشاورز با تحمل درد و رنج ناشي از وحشي‌گري شيميايي رژيم بعث به شهادت رسيدند.
شهابي فر افزود: در اين يادواره از خانواده‌هاي شهيدان والامقام آماد و پشتيباني تجليل مي‌شود چراكه به فرموده امام راحل خانواده‌هاي شهدا چشم و چراغ اين مملكت هستند.
فرمانده سپاه فتح كهگيلويه و بويراحمد در ادامه گفت: در اين مراسم كه در روز 12 اسفند ماه سال جاري و در حسينيه ثارالله سپاه فتح برگزار مي شود،‌ غيب‌پرور فرمانده سپاه فجر فارس و مخبر كميسيون فرهنگي مجلس به ايراد سخن خواهند پرداخت.
شهابي فر در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد حوادث اخير و فتنه 25 بهمن و همچنين موضع سپاه در اين رابطه اظهار داشت: بحث فتنه‌گري در كشور يك بحث مخفي نيست چرا كه ماهيت پليد سران فتنه براي مردم ايران و حتي ملل مسلمان جهان به خوبي آشكار شده است.
وي گفت: اينها همان منافقيني هستند كه در كنار اسراييل و آمريكا در مقابل مردم قرار گرفته و به لطف پروردگار و بصيرت‌مندي ملت هميشه بيدار ايران به زودي و به طور كامل نابود مي‌شوند.
شهابي فر در ادامه اضافه كرد: ريزش انقلاب مربوط به سران فتنه و رويش آن مربوط به خيزش ملت‌هاي مسلمان است كه يكي پس از ديگري عليه استكبار جهاني قد علم مي‌كند.
وي گفت: اين مردم با بصيرت خودشان با مشت محكم دهان فتنه‌گران را پرخون كرده و آنها را به طور كامل منكوب مي‌كنند.
شهابي‌فر گفت: موضع سپاه در قبال سران فتنه همان موضع مردم است چرا كه سپاه نهادي مردمي و برخاسته از توده‌هاي مردم بوده و در طول 32 سال اخير اين موضوع را در تمام مقاطع ثابت كرده است.
وي افزود: افكار سپاه بلندتر از برخورد با عده‌اي خوار و ذليل داخلي است و اين نهاد قدرتمند الهي در اهداف بلندمدت خود به دنبال منكوب كردن استكبار جهاني در منطقه و كل جهان است.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها