عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بهره‌برداري از 2500 واحد مسكن مهر تا پايان سال آينده

بهره‌برداري از 2500 واحد مسكن مهر تا پايان سال آينده
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:30 ب.ظ

رئيس مسكن و شهرسازي دشتستان خبر داد:
بهره‌برداري از 2500 واحد مسكن مهر تا پايان سال آينده

خبرگزاري فارس: رئيس مسكن و شهرسازي شهرستان دشتستان گفت: تا پايان سال 90 ما بايد 2500 واحد مسكوني مهر را در شهر برازجان تحويل متقاضيان مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از برازجان، علي يزدانشناس پيش از ظهر امروز در جلسه كارگروه مسكن شهرستان دشتستان از آغاز به‌كار 522 واحد مسكوني مهر جديد تا پايان سال خبر داد و اظهار داشت: اين واحدهاي مسكوني در قالب قرار داد سه جانبه بين انبوه ساز، مسكن و شهرسازي و بانك مسكن احداث مي‌شود و مدت ساخت آنها يكساله است.
وي از همه متقاضيان فاقد مسكن خواست كه براي ثبت نام مسكن مهر در شهر برازجان به اداره مسكن و شهرسازي شهرستان مراجعه كنند.
سرپرست فرمانداري دشتستان نيز در اين نشست از همه عوامل تاثيرگذار در پروژه‌هاي مسكن مهر خواست پروژه‌هاي مسكن مهر دشتستان را با شتاب بيشتري اجرا كنند.
بخشعلي دهقائدي گفت: دشتستان در بخش طرح‌هاي مسكن روستايي هيچ مشكلي ندارد و در كشور در جايگاه برتر و پيشگام است.
دهقائدي بيان داشت: در شهرهاي زير 25 هزار نفر شهرستان به علت بومي و سنتي بودن منطقه در استفاده از خانه‌هاي ويلايي تمايل چنداني به استفاده از واحدهاي مسكوني به شكل انبوه سازي و آپارتماني نشان نمي‌دهند.
دهقايدي در ادامه سخنانش از مسئولان مربوطه خواست كه مردم را به سمت بومي سازي مسكن در همان منطقه هدايت كنند و با واگذاري زمين و تسهيلات زمينه ساخت مسكن به شكل انفرادي را براي همه اقشار مهيا كنند.
وي بر تسريع و بالا بردن حجم كاري در عمليات مسكن مهر در منطقه پرگان شهر برازجان تاكيد كرد و از پيمانكار خواست تمام تلاش خود را در تحويل و اتمام پروژه به كارگيرد.
سرپرست فرمانداري دشتستان از همه متوليان مسكن خواست كه همه زيرساخت‌هاي آب، برق، مخابرات و گاز را در پروژه‌هاي مسكن مهر لحاظ كنند تا پروژه‌ها با سرعت بيشتري به سرانجام برسند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها