عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نماينده ولي ‌فقيه در كرمان عضو افتخاري خانه مطبوعات شد

نماينده ولي ‌فقيه در كرمان عضو افتخاري خانه مطبوعات شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:31 ب.ظ

 

در جمع هيئت مديره خانه مطبوعات كرمان؛
نماينده ولي ‌فقيه در كرمان عضو افتخاري خانه مطبوعات شد

خبرگزاري فارس: نماينده ولي‌فقيه در كرمان در جمع هيئت مديره خانه مطبوعات و رسانه‌ها عضو افتخاري خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، پيش از ظهر امروز در ديدار هيئت مديره خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان با نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه كرمان، وي به عضويت افتخاري اين خانه در آمد.
در اين ديدار محمدعلي ابولي معاون اداري و مالي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان اظهار داشت: خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان به مدت دو سال به دليل نپذيرفتن اساسنامه جديد اين خانه توسط اعضاي قبلي شوراي مركزي تعطيل بود.
وي بيان داشت: هفت عضو خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان توسط اصحاب رسانه انتخاب مي‌شوند و نماينده استانداري و اداره كل ارشاد نيز در شوراي مركزي اين خانه حضور دارند.
ابولي افزود: در انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كه در 28 بهمن‌ماه سال جاري برگزار شد، بيش از 300 نفر از اصحاب رسانه حضور داشتند.
وي تصريح كرد: در استان كرمان حدود 106 مطبوعه مجوز فعاليت دارند و اكنون سه روزنامه در استان كرمان منتشر مي‌شود.
سيدابراهيم يزدي مدير خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان با بيان اينكه هفتمين دوره انتخابات اين خانه با شكوه هر چه تمام‌تر برگزار شد، اظهار داشت: در اين دوره از انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان بيش از 300 خبرنگار، مدير مسئول، سردبير ثبت‌نام و 280 نفر از آن‌ها در انتخابات شركت كردند.
وي بيان داشت: 76 رسانه براي شركت در انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان ثبت‌نام كردند و براي آن‌ها كارت شناسايي شركت در انتخابات صادر شد.
انتهاي پيام/صا20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها