عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هدف از وحدت تعامل براي مقابله با دشمنان اسلام است

هدف از وحدت تعامل براي مقابله با دشمنان اسلام است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:31 ب.ظ

مديركل سياسي و انتخابات استانداري خراسان رضوي:
هدف از وحدت تعامل براي مقابله با دشمنان اسلام است

خبرگزاري فارس: مديركل سياسي و انتخابات استانداري خراسان رضوي گفت: هدف از برگزاري هفته وحدت همكاري و تعامل در داشته‌ها براي مقابله با دشمنان اسلام است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد به نقل از استانداري خراسان رضوي، علي اصغر رشيد مديركل سياسي و انتخابات استانداري خراسان رضوي اظهار داشت: هفته وحدت نشان‌دهنده همبستگي و يكپارچگي شيعيان و اهل سنت در سراسر جهان به ويژه در كشورهاي اسلامي است.
وي هدف از وحدت را همكاري و تعامل در داشته‌ها و مقابله با دشمنان اسلام عنوان كرد.
مديركل سياسي و انتخابات استانداري خراسان رضوي ادامه داد: فرصت‌هاي زياي در كنار آسيب‌هاي متعدد وحدت وجود دارد كه پيشرفت در تمام عرصه‌ها از نمونه‌هاي بارز اين فرصت‌هاست.
وي با اشاره به گذشت 32 سال از انقلاب اسلامي تصريح كرد: دشمنان نظام و انقلاب تمام وسايل را به كار گرفته تا ايران را نابود كنند ولي متوجه شدند توان حمله به ايران را ندارند.
مولوي شيخ احمدي امام جمعه اهل سنت شهرستان باخرز نيز در اين مراسم اظهار داشت: پيامبر اسلام در مدت 23 سال شرق و غرب عالم را تسخير و تسليم نظام اسلامي كرد و امروز اين مهم بر عهده روحانيون و علما است.
وي گفت: امام خميني(ره) بساط بي‌ايماني و گناه را برچيد و محافل فساد را با نيروي ايمان تبديل به محافل الهي كرد.
حجت الاسلام غفاري امام جمعه اهل تشيع باخرز نيز در اين جلسه اظهار داشت: وقتي پاي وحدت و حفظ نظام در ميان باشد همه بايد متحد شده و هركجا هستند در مقابل اجانب بايستند.
وي همچنين با اشاره به مباني وحدت گفت: ايمان به خدا عامل وحدت است و نعمت برادري و اخوت اسلامي كه به بركت ايمان به خدا به وجود آمده بايد قدر دانسته شود.
انتهاي پيام/خ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها