عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

8 نمايشگاه عرضه كالا در چهارمحال و بختياري گشايش مي‌يابد

8 نمايشگاه عرضه كالا در چهارمحال و بختياري گشايش مي‌يابد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:36 ب.ظ

با ارائه 20 درصد تخفيف؛
8 نمايشگاه عرضه كالا در چهارمحال و بختياري گشايش مي‌يابد

خبرگزاري فارس: معاون برنامه‌ريزي استاندار چهارمحال و بختياري گفت: امسال هشت نمايشگاه عرضه مستقيم كالا با ارائه 15 تا 20 درصد تخفيف در شهرهاي هفت‌گانه اين استان برپا مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حميدرضا فروزنده بعداز ظهر امروز در نشست كميته تنظيم بازار اين استان با اعلام اين مطلب اظهار داشت: پوشاك، آجيل و خشكبار، كيف و كفش، خوار و بار، گوشت قرمز و مرغ از جمله اقلامي است كه با تخفيف وي‍ژه نوروز در نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا عرضه مي‌شود.
وي با اين عنوان كه امسال برگزاري اين نمايشگاه‌ها با توجه به بحث اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها با حساسيت خاصي دنبال مي‌شود، گفت: تنوع كالايي و عرضه مستقيم و بدون واسطه كالاها از ويژگي‌هاي اصلي نمايشگاه‌هاي بهاره امسال به‌شمار مي‌رود.
فروزنده خاطرنشان كرد: برهمين اساس از تمامي واحدهاي توليدي اين استان به‌منظور شركت در اين نمايشگاه‌ها دعوت شده است تا محصولات خود را به صورت مستقيم و بدون واسطه عرضه كنند.
معاون برنامه‌ريزي استاندار چهارمحال و بختياري با تأكيد بر اينكه اين نمايشگاه‌ها در تنظيم بازار تاثير به سزايي دارند، گفت: علاوه بر دسترسي آسان مردم به نيازها، زمينه جلوگيري از افزايش قيمت‌هاي ناشي از افزايش تقاضا را فراهم مي‌كند.
به گفته وي در نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا تلاش شده كالاها با كيفيت بالا و همراه با نظارت كيفي ناظرين بازرگاني و اصناف صورت گيرد.
فروزنده در ادامه با اشاره به خريد محموله مركبات ايام نوروز گفت: در حال حاضر 22 قلم كالاي اساسي سبد مصرفي خانواده‌هاي اين استان از جمله مركبات، پوشاك، آجيل، گوشت قرمز و مرغ مورد نياز مردم براي ارائه در ايام نوروز، تامين و ذخيره سازي شده است.
وي افزود: اين كالاها در روزهاي پاياني سال در چرخه اقتصادي بازار اين استان توزيع مي‌شود.
فروزنده با اشاره به ضرورت اتخاذ تدابير لازم در راستاي حفظ ثبات بازار گفت: هيچ كمبود كالايي در بازار استان وجود ندارد و تمام اقلام به وفور عرضه و در دسترس مردم است.
معاون برنامه‌ريزي استاندار چهارمحال و بختياري با اشاره به اقدامات دولت در راستاي جلوگيري از افزايش غيرمنطقي قيمت‌ها گفت: توجه به هماهنگي بين دستگاه‌ها در تأمين نياز بازار، توجه به ميزان عرضه و تقاضاي انواع كالاها و موجودي كالا در شبكه توزيع و ثبات تقاضا و همراهي مردم در افزايش نيافتن بي‌مورد تقاضا براي كالاها از اقدامات مهم دولت در اين زمينه است.
وي خاطرنشان كرد: با برنامه‌ريزي‌ صورت گرفته نگراني از بابت تامين ميوه و مواد پروتئيني ويژه ايام نوروز در اين استان وجود ندارد.
انتهاي پيام/ي20/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها