عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ميدان ورزش به معنويت حوزويان نيازمند است

ميدان ورزش به معنويت حوزويان نيازمند است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:36 ب.ظ

رئيس سازمان تربيت بدني:
ميدان ورزش به معنويت حوزويان نيازمند است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان تربيت بدني با اشاره به برگزاري كنگره ارتقاي فرهنگ ديني گفت: ميدان ورزش به معنويت حوزويان نيازمند است.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش پيش از ظهر امروز در مركز همايش‌هاي دفتر تبليغات اسلامي برگزار شد.
در اين مراسم قرار بود، علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني طبق اعلام قبلي حضور يابد كه وي به دليل شركت در مراسم تجليل از قهرمانان و مدال‌آوران بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو نتوانست در كنگره ارتقاي فرهنگي ديني در ورزش شركت كند؛ البته سعيد‌لو با صدور پيامي به اين كنگره از تلاش‌هاي صورت گرفته در خصوص ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش تقدير كرد.
در پيام رئيس سازمان تربيت بدني آمده است: بسيار خرسندم كه در سال همت مضاعف و كار مضاعف براي پيدا كردن و پيمودن راه‌هاي نرفته و در سالي كه براي نخستين بار با پيام ورزشي مقام معظم رهبري آغاز شد و همگان به ورزش‌هاي همگاني دعوت شدند، حوزه علميه قم، سازمان تربيت بدني و دانشگاه پيام نور به ميزباني اداره كل تربيت بدني استان قم مبادرت به برگزاري همايش علمي و اعتقادي در زمينه ورزشي كرده‌اند و با استعانت از روح بلند و بارگاه ملكوتي حضرت معصومه (س) براي جان بخشيدن به جسم ورزش، با همتي بلند وارد ميدان ورزشي شدند كه شديداً به معنويت حوزويان نيازمند است.
در بخش ديگري از اين پيام آمده است: به عنوان خادم ورزش ملت مسلمان و انقلابي ايران به علت تقدير از قهرمانان جانباز انقلاب اسلامي و تشريف فرمايي رئيس جمهور، توفيق حضور در اين هم‌انديشي نوراني را نداشته‌ام، ولي به اثر‌بخشي اين همايش معنوي و ماندني كه مورد نياز دنياي ورزش است، بسيار اميدوارم و تمام دست‌اندركاران امر ورزش ميهن اسلامي را به نگرش ارزشمند حوزويان در تمام ابعاد انساني معطوف مي‌دارم.
انتهاي پيام/ز30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها