عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توليد كارخانه آسفالت خلخال صرفه ‌اقتصادي ندارد

توليد كارخانه آسفالت خلخال صرفه ‌اقتصادي ندارد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:36 ب.ظ

مديركل دفتر فني استانداري اردبيل:
توليد كارخانه آسفالت خلخال صرفه ‌اقتصادي ندارد

خبرگزاري فارس: مديركل دفتر فني استانداري اردبيل گفت: اگر در سال جديد نيز كارخانه آسفالت خلخال با سقف توليد 2 هزار و 700 تن فعاليت كند هيچ صرفه اقتصادي ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، خداوردي رحماني پيش از ظهر امروز در جلسه بررسي مشكلات شهر و شهرداري‌هاي خلخال با تاكيد بر اين‌كه كارخانه آسفالت شهرستان خلخال بايد حداقل 50 هزار تن آسفالت توليد كند، اظهار داشت: ضروري است شهرداري خلخال با دقت لازم پيگيري‌ها را انجام دهد تا از اين ميان نيز ضرر‌‌دهي نصيب شهرستان نشود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود خواستار تسريع در عمليات اجرايي ميدان آزادي شهرستان خلخال شد.
مديركل دفتر فني استانداري اردبيل خاطرنشان كرد: هم‌اكنون 23 شهر در استان اردبيل وجود دارد كه نقشه به هنگام و طرح جامع و تفصيلي آنها در دست تهيه و اقدام است.
رحماني با تاكيد بر پيگيري‌ پروژه‌هاي نيمه‌‌تمام از سوي استانداري اردبيل، بيان داشت: شهرداري‌ها بايد در تهيه طرح‌هاي تفصيلي دقت لازم را به خرج دهند چرا كه بر اساس نظرات و پيشنهادهاي آنها در سطح استان تصميم‌گيري مي‌شود.
مديركل دفتر فني استانداري اردبيل همچنين خواستار دقت لازم و جامع در مناقصات، ارزيابي پيمانكاران، تعيين پيمانكاران بر اساس ضوابط و مقررات شد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در ادامه اين جلسه مديركل امور شهري استانداري اردبيل اظهار داشت: موضوع شهر شدن روستاي لرد با 4 هزار نفر جمعيت در بخش شاهرود در دست بررسي است.
بهروز قرباني خاطرنشان كرد: عمليات اجرايي ساخت بلوار مصطفي خميني شهر خلخال و مسير گشايي و پل ائللر باغي از خروجي شهر به طرف هشتجين در دست بررسي است.
وي به وضعيت عمراني شهرداري خلخال اشاره كرد و عنوان داشت: شهرداري نهادي خصوصي و خود‌گردان است كه مي‌تواند با ارائه پروژه‌ها و امكانات خود به بخش خصوصي جايگاه درآمدي ثابتي براي شهرداري خلخال ايجاد كند.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها