عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مسئوليت اسكان مسافران در نوروز بر عهده آموزش و پرورش است

مسئوليت اسكان مسافران در نوروز بر عهده آموزش و پرورش است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:37 ب.ظ

معاون فرماندار خواف:
مسئوليت اسكان مسافران در نوروز بر عهده آموزش و پرورش است

خبرگزاري فارس: معاون فرماندار خواف گفت: مسئوليت اسكان مسافران در ايام نوروز به آموزش و پرورش شهرستان خواف محول شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از خواف، محمد محمدي ظهر امروز در جلسه ستاد تسهيلات نوروزي شهرستان خواف اظهار داشت: كشيك نوروزي تمام دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان خواف برنامه‌ريزي شده است.
معاون فرماندار خواف تصريح كرد: با همكاري اداره غله شهرستان درباره ساماندهي و كشيك نانوايي‌ها در سطح شهرستان در ايام نوروز اقدامات لازم انجام شده است.
وي در ادامه افزود: ساماندهي و زيباسازي ورودي شهر، خيابان‌ها، ميادين و اماكن عمومي و همچنين بررسي وضعيت جاده‌ها و تابلوهاي راهنمايي و ترميم و لكه‌گيري آنها توسط اداره راه و ترابري شهرستان در حال انجام است.
محمدي اظهار داشت: شبكه بهداشت و درمان با همكاري مجمع امور صنفي و اداره بازرگاني نظارت جدي بر عملكرد رستوران‌هاي بين راهي و داخل شهر و همچنين صنوف عرضه مواد غذايي فعاليت و همكاري مي‌كنند.
وي در ادامه گفت: گشت بازرسي براي اصناف شهرستان در راستا نظارت بر كيفيت محصولات و قيمت‌ها توسط اداره بازرگاني افزايش پيدا كرده است.
معاون فرماندار خواف تاكيد كرد: در ايام نوروز و در راستا رفاه حال مسافران و زائران امام رضا (ع) اكيپ سيار تعميرات خودرو با همكاري اداره راه و ترابري در جاده‌هاي شهرستان مستقر مي‌شود.
محمدي افزود: استقرار پايگاه‌هاي امداد خودرو با همكاري شركت‌هاي خودروساز، هماهنگي با صنف تعميركاران خودرو، اطلاع‌رساني مراكز تعميرات خودرو و هماهنگي با شركت‌هاي بيمه از خدمات امداد خودرو شهرستان خواف است.
وي همچنين به رفع نقص‌هاي احتمالي در نقاط گردشگري و آثار باستاني توسط اداره ميراث فرهنگي اشاره كرد و گفت: اين اداره موظف به استقرار كمپ‌هاي راهنماي زائر و همچنين چاپ بروشور و كاتالوگ براي راهنمايي گردشگران شده است.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها