عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در كرمان برگزار شد

آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در كرمان برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:37 ب.ظ

با شركت 2276 داوطلب؛
آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در كرمان برگزار شد

خبرگزاري فارس: با شركت 2هزار و‌ 276 داوطلب آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان و كانون كاردان‌هاي فني و معماران تجربي در كرمان برگزار شد.

رئيس سازمان مسكن و شهرسازي استان كرمان ظهر امروز در حاشيه برگزاري آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان اظهار داشت: آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان و كانون كاردان‌هاي فني و معماران تجربي امروز و فردا با شركت 2‌هزار و 523 نفر در مركز آموزش شهيد چمران كرمان برگزار مي‌شود.
تقي رضايي بيان داشت: در مجموع داوطلبان رشته مهندسي 2‌هزار و 276 نفر است كه يك‌هزار و 241 نفر در رشته عمران، 356 نفر در رشته معماري، يك نفر در شهرسازي، 240 نفر در رشته تأسيسات مكانيكي، 416 ‌نفر در رشته تأسيسات برق و 22 نفر در رشته نقشه‌برداري شركت كردند.
رضايي تصريح كرد: اين آزمون‌ها همزمان با روز مهندسي برگزار مي‌شود تا بتوانيم به ساخت و سازهاي ايمن و مطمئن در استان كرمان بپردازيم.
وي خاطرنشان كرد: داوطلبان كانون كاردان‌هاي فني و معماران تجربي 247 نفر هستند كه شامل 188 نفر كاردان فني و 59 نفر معمار تجربي است.
رئيس سازمان مسكن و شهرسازي استان كرمان گفت: اين آزمون توسط سازمان سنجش برگزار شده و به كساني كه حد نصاب لازم را كسب كنند، پروانه اشتغال به كار اعطا مي‌شود.
وي افزود: نتايج آزمون در تاريخ 31 ارديبهشت‌ماه سال آينده از طريق پايگاه اينترنتي معاونت امور مسكن و ساختمان وزارت مسكن و شهرسازي به آدرس Maskan-sakhteman.ir اعلام مي‌شود.
انتهاي پيام/ز30/ك

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها