عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در كرمان برگزار شد

آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در كرمان برگزار شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:37 ب.ظ

با شركت 2276 داوطلب؛
آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در كرمان برگزار شد

خبرگزاري فارس: با شركت 2هزار و‌ 276 داوطلب آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان و كانون كاردان‌هاي فني و معماران تجربي در كرمان برگزار شد.

رئيس سازمان مسكن و شهرسازي استان كرمان ظهر امروز در حاشيه برگزاري آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان اظهار داشت: آزمون ورودي نظام مهندسي ساختمان و كانون كاردان‌هاي فني و معماران تجربي امروز و فردا با شركت 2‌هزار و 523 نفر در مركز آموزش شهيد چمران كرمان برگزار مي‌شود.
تقي رضايي بيان داشت: در مجموع داوطلبان رشته مهندسي 2‌هزار و 276 نفر است كه يك‌هزار و 241 نفر در رشته عمران، 356 نفر در رشته معماري، يك نفر در شهرسازي، 240 نفر در رشته تأسيسات مكانيكي، 416 ‌نفر در رشته تأسيسات برق و 22 نفر در رشته نقشه‌برداري شركت كردند.
رضايي تصريح كرد: اين آزمون‌ها همزمان با روز مهندسي برگزار مي‌شود تا بتوانيم به ساخت و سازهاي ايمن و مطمئن در استان كرمان بپردازيم.
وي خاطرنشان كرد: داوطلبان كانون كاردان‌هاي فني و معماران تجربي 247 نفر هستند كه شامل 188 نفر كاردان فني و 59 نفر معمار تجربي است.
رئيس سازمان مسكن و شهرسازي استان كرمان گفت: اين آزمون توسط سازمان سنجش برگزار شده و به كساني كه حد نصاب لازم را كسب كنند، پروانه اشتغال به كار اعطا مي‌شود.
وي افزود: نتايج آزمون در تاريخ 31 ارديبهشت‌ماه سال آينده از طريق پايگاه اينترنتي معاونت امور مسكن و ساختمان وزارت مسكن و شهرسازي به آدرس Maskan-sakhteman.ir اعلام مي‌شود.
انتهاي پيام/ز30/ك

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1757
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها