عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ولايت فقيه مبناي هدايت جامعه است

ولايت فقيه مبناي هدايت جامعه است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:37 ب.ظ

مديركل اطلاعات مازندران:
ولايت فقيه مبناي هدايت جامعه است

خبرگزاري فارس: مديركل اطلاعات مازندران گفت: ولايت فقيه تبيين‌كننده مسير هدايت و مبناي مشروعيت سياسي جامعه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان گلوگاه، مصطفي حق‌پرست پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان گلوگاه بيان داشت:
ولايت فقيه تبيين‌كننده مسير، مبناي مشروعيت حاكميت سياسي و مسيرهدايت جامعه ايران بر اساس قرآن، ولايت فقيه و قيام امام حسين (ع) است.
حق‌پرست افزود: حكومت ولايت فقيه مبتني بر اعتقادات ديني، مذهبي و تأسي از قيام امام حسين (ع) به‌عنوان سه ركن اساسي و ساختاري تشكيل دهنده انقلاب اسلامي به رهبري معمار كبير انقلاب است كه اين كشور را به‌عنوان يكي از قدرتمندترين كشورهاي سياسي منطقه در جهان معرفي كرد.
وي تصريح كرد: علت مخالفت دشمنان و قدرت‌طلبان از دولت نهم و دهم به رياست جمهوري احمدي نژاد همين مسئله بوده و استكبار نيز با ايجاد فتنه و آشوب در كشور طي حوادث اخير، زمينه اغتشاش، آشوب و فتنه را به وجود آورد با اين اميد كه بتواند منابع زيرزميني و سرمايه‌هاي ملي كشور را مانند كشورهاي مصر، افغانستان، عراق و ديگر كشورهاي زير سلطه را به يغما ببرد.
مديركل اطلاعات استان مازندران هوشياري و درايت مقام معظم رهبري را عامل خنثي شدن جريان فتنه سال گشته در كشور دانست و گفت: سران فتنه با همكاري ايادي و خودفروخته كشور كه همگي جيره‌خوار استكبار جهاني هستند جريان فتنه در كشور را فراهم كردند تا با حذف ولايت فقيه و تغيير نظام مقاصد پليد دشمن را در كشور حاكم كننداما با درايت و هوشياري مقام معظم رهبري، بصيرت و آگاهي به مسائل روز مردم ايران مانع اين جريان خنثي شد.
حق پرست با بيان اينكه اطلاعات ايران امين امام، رهبري و مردم است افزود: دستگاه اطلاعاتي ايران از قوي‌ترين سرويس اطلاعاتي دنيا برخوردار است كه وابسته به هيچ حزب يا گروهي نيست و امام، رهبري و خدمات رساني صادقانه به مردم را سرلوحه و مبناي كار خود مي‌داند.
اين مقام اطلاعاتي استان مازندران با اشاره به مبناي خدماتي اطلاعات استان بر اساس تبعيت از فرامين رهبري، حفظ نظام و ايجاد فضاي مشاور‌اني بر كاركنان ادارات است، تاكيد كرد: با هر جريان و فتنه‌اي در كشور از هر حزب و گروهي شديداً برخورد خواهيم كرد.
فرماندار شهرستان گلوگاه نيز با تشريع وضيعت فيزيكي شهرستان در نقشه جغرافيايي استان و نقش ويژه اين شهرستان در شكل‌گيري انقلاب و جنگ تحميلي گفت: شهرستان گلوگاه شرقي‌ترين شهر، نماد و پيشاني استان مازندران است كه در شكل‌گيري و پيروزي انقلاب دين خود را به كشور ادا كرده و اين شهرستان نسبت به تناسب جمعيتي كه دارد با داشتن گردان هميشه پيروز امام حسين (ع) 350 شهيد تقديم انقلاب كرده است.
سميع الله مظفري افزود: شهرستان گلوگاه به لحاظ سوق الجيشي و مواصلاتي راه ارتباطي جاده دامغان به گلوگاه، استان‌هاي مركزي كشور را به دو استان مازندران و گلستان مرتبط مي‌سازد.
وي با بيان اينكه توسعه زيرساخت‌هاي توريستي و گردشگري توسكا چشمه و ساحل درياي آرام گلوگاه نقش قابل توجهي در جذب توريست و گردشگر ايفا خواهد كرد، تصريح كرد: آغاز زيرساخت و آسفالت فاز دوم گلوگاه به دامغان در سرخكريه و همچنين احداث چهار بانده دامغان به گلوگاه در تحقق اين امر موثر خواهد بود.
مظفري خاطرنشان كرد: گلوگاه با جذب سرمايه‌گذارهاي خارجي و داخلي، قدم‌هاي قابل توجهي در توسعه و رونق شهرستان برداشته است كه به‌زودي شاهد اشتغال بخش زيادي از جوانان در گلوگاه خواهيم بود.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها