عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ولايت فقيه مبناي هدايت جامعه است

ولايت فقيه مبناي هدايت جامعه است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:37 ب.ظ

مديركل اطلاعات مازندران:
ولايت فقيه مبناي هدايت جامعه است

خبرگزاري فارس: مديركل اطلاعات مازندران گفت: ولايت فقيه تبيين‌كننده مسير هدايت و مبناي مشروعيت سياسي جامعه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان گلوگاه، مصطفي حق‌پرست پيش از ظهر امروز در جلسه شوراي اداري شهرستان گلوگاه بيان داشت:
ولايت فقيه تبيين‌كننده مسير، مبناي مشروعيت حاكميت سياسي و مسيرهدايت جامعه ايران بر اساس قرآن، ولايت فقيه و قيام امام حسين (ع) است.
حق‌پرست افزود: حكومت ولايت فقيه مبتني بر اعتقادات ديني، مذهبي و تأسي از قيام امام حسين (ع) به‌عنوان سه ركن اساسي و ساختاري تشكيل دهنده انقلاب اسلامي به رهبري معمار كبير انقلاب است كه اين كشور را به‌عنوان يكي از قدرتمندترين كشورهاي سياسي منطقه در جهان معرفي كرد.
وي تصريح كرد: علت مخالفت دشمنان و قدرت‌طلبان از دولت نهم و دهم به رياست جمهوري احمدي نژاد همين مسئله بوده و استكبار نيز با ايجاد فتنه و آشوب در كشور طي حوادث اخير، زمينه اغتشاش، آشوب و فتنه را به وجود آورد با اين اميد كه بتواند منابع زيرزميني و سرمايه‌هاي ملي كشور را مانند كشورهاي مصر، افغانستان، عراق و ديگر كشورهاي زير سلطه را به يغما ببرد.
مديركل اطلاعات استان مازندران هوشياري و درايت مقام معظم رهبري را عامل خنثي شدن جريان فتنه سال گشته در كشور دانست و گفت: سران فتنه با همكاري ايادي و خودفروخته كشور كه همگي جيره‌خوار استكبار جهاني هستند جريان فتنه در كشور را فراهم كردند تا با حذف ولايت فقيه و تغيير نظام مقاصد پليد دشمن را در كشور حاكم كننداما با درايت و هوشياري مقام معظم رهبري، بصيرت و آگاهي به مسائل روز مردم ايران مانع اين جريان خنثي شد.
حق پرست با بيان اينكه اطلاعات ايران امين امام، رهبري و مردم است افزود: دستگاه اطلاعاتي ايران از قوي‌ترين سرويس اطلاعاتي دنيا برخوردار است كه وابسته به هيچ حزب يا گروهي نيست و امام، رهبري و خدمات رساني صادقانه به مردم را سرلوحه و مبناي كار خود مي‌داند.
اين مقام اطلاعاتي استان مازندران با اشاره به مبناي خدماتي اطلاعات استان بر اساس تبعيت از فرامين رهبري، حفظ نظام و ايجاد فضاي مشاور‌اني بر كاركنان ادارات است، تاكيد كرد: با هر جريان و فتنه‌اي در كشور از هر حزب و گروهي شديداً برخورد خواهيم كرد.
فرماندار شهرستان گلوگاه نيز با تشريع وضيعت فيزيكي شهرستان در نقشه جغرافيايي استان و نقش ويژه اين شهرستان در شكل‌گيري انقلاب و جنگ تحميلي گفت: شهرستان گلوگاه شرقي‌ترين شهر، نماد و پيشاني استان مازندران است كه در شكل‌گيري و پيروزي انقلاب دين خود را به كشور ادا كرده و اين شهرستان نسبت به تناسب جمعيتي كه دارد با داشتن گردان هميشه پيروز امام حسين (ع) 350 شهيد تقديم انقلاب كرده است.
سميع الله مظفري افزود: شهرستان گلوگاه به لحاظ سوق الجيشي و مواصلاتي راه ارتباطي جاده دامغان به گلوگاه، استان‌هاي مركزي كشور را به دو استان مازندران و گلستان مرتبط مي‌سازد.
وي با بيان اينكه توسعه زيرساخت‌هاي توريستي و گردشگري توسكا چشمه و ساحل درياي آرام گلوگاه نقش قابل توجهي در جذب توريست و گردشگر ايفا خواهد كرد، تصريح كرد: آغاز زيرساخت و آسفالت فاز دوم گلوگاه به دامغان در سرخكريه و همچنين احداث چهار بانده دامغان به گلوگاه در تحقق اين امر موثر خواهد بود.
مظفري خاطرنشان كرد: گلوگاه با جذب سرمايه‌گذارهاي خارجي و داخلي، قدم‌هاي قابل توجهي در توسعه و رونق شهرستان برداشته است كه به‌زودي شاهد اشتغال بخش زيادي از جوانان در گلوگاه خواهيم بود.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها