عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كانون‌هاي تبليغاتي بخشي از جامعه فرهنگي هستند

كانون‌هاي تبليغاتي بخشي از جامعه فرهنگي هستند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

معاون سازمان ارشاد خراسان رضوي:
كانون‌هاي تبليغاتي بخشي از جامعه فرهنگي هستند

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي گفت: كانون‌هاي تبليغاتي خراسان رضوي فعال بوده و بخشي از جامعه فرهنگي استان هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، سيدسعيد سرابي ظهر امروز در همايش كانون‌هاي آگهي و تبليغات استان در تالار نور با اشاره به گزارش مختصري از وضيت موجود و اقدامات استان در حوزه كانون‌هاي آگهي و تبليغات ، اظهار داشت: در حال حاضر 325 كانون فعال داراي مجوز در استان خراسان رضوي فعاليت مي‌كنند كه از اين بين 261 كانون در مشهد و 64 كانون در شهرستان‌ها خراسان رضوي فعال هستند.
وي با بيان اينكه خراسان رضوي بيش از 40 درصد كانون‌هاي كشور را به خود اختصاص داده است، خاطرنشان كرد: وزارت ارشاد در سال 89 قريب به 90 مجوز براي كانون‌هاي تبليغاتي صادر كرده و موافقت اصولي براي 35 كانون ديگر هم صادر شده كه تا پايان سال مجوز آنها نيز اعطا مي‌شود.
معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي گفت: در حال حاضر بيش از 2 هزار نفر در مجموعه كانون‌هاي آگهي و تبليغات در استان به صورت مستقيم شاغل هستند.
معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به نرخ رشد كانون‌هاي تبليغاتي گفت: نرخ رشد اين كانون‌ها از سال 84 تا سال 89 بطور متوسط سالانه 34 درصد است.
وي ادامه داد: در سال جاري بيش از 40 جلسه با حضور نماينده استاندار براي اين امر تشكيل شده و موضوعات مختلف در اين جلسه بررسي و كارشناسي شده است.
سرابي تدوين بانك جامع اطلاعاتي كانون‌هاي آگهي و تبليغات را از اقدامات ويژه سال 89 توسط اين اداره كل دانست و افزود: مكانيزه كردن و شيوه اهداي مجوز كانون‌هاي تبليغاتي از ديگر اقدامات اين اداره كل در سال 89 است.
معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي با اشاره به اقدامات اصلاح فرايند دريافت مجوز تصريح كرد: در مكانيزه كردن اعطاي مجوز به شكل تشكيل پرونده الكترونيكي از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان‌ها 520 نفر در استان در اين زمينه شركت كرده‌اند.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها