عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كانون‌هاي تبليغاتي بخشي از جامعه فرهنگي هستند

كانون‌هاي تبليغاتي بخشي از جامعه فرهنگي هستند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

معاون سازمان ارشاد خراسان رضوي:
كانون‌هاي تبليغاتي بخشي از جامعه فرهنگي هستند

خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي گفت: كانون‌هاي تبليغاتي خراسان رضوي فعال بوده و بخشي از جامعه فرهنگي استان هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، سيدسعيد سرابي ظهر امروز در همايش كانون‌هاي آگهي و تبليغات استان در تالار نور با اشاره به گزارش مختصري از وضيت موجود و اقدامات استان در حوزه كانون‌هاي آگهي و تبليغات ، اظهار داشت: در حال حاضر 325 كانون فعال داراي مجوز در استان خراسان رضوي فعاليت مي‌كنند كه از اين بين 261 كانون در مشهد و 64 كانون در شهرستان‌ها خراسان رضوي فعال هستند.
وي با بيان اينكه خراسان رضوي بيش از 40 درصد كانون‌هاي كشور را به خود اختصاص داده است، خاطرنشان كرد: وزارت ارشاد در سال 89 قريب به 90 مجوز براي كانون‌هاي تبليغاتي صادر كرده و موافقت اصولي براي 35 كانون ديگر هم صادر شده كه تا پايان سال مجوز آنها نيز اعطا مي‌شود.
معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي گفت: در حال حاضر بيش از 2 هزار نفر در مجموعه كانون‌هاي آگهي و تبليغات در استان به صورت مستقيم شاغل هستند.
معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به نرخ رشد كانون‌هاي تبليغاتي گفت: نرخ رشد اين كانون‌ها از سال 84 تا سال 89 بطور متوسط سالانه 34 درصد است.
وي ادامه داد: در سال جاري بيش از 40 جلسه با حضور نماينده استاندار براي اين امر تشكيل شده و موضوعات مختلف در اين جلسه بررسي و كارشناسي شده است.
سرابي تدوين بانك جامع اطلاعاتي كانون‌هاي آگهي و تبليغات را از اقدامات ويژه سال 89 توسط اين اداره كل دانست و افزود: مكانيزه كردن و شيوه اهداي مجوز كانون‌هاي تبليغاتي از ديگر اقدامات اين اداره كل در سال 89 است.
معاون فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي با اشاره به اقدامات اصلاح فرايند دريافت مجوز تصريح كرد: در مكانيزه كردن اعطاي مجوز به شكل تشكيل پرونده الكترونيكي از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان‌ها 520 نفر در استان در اين زمينه شركت كرده‌اند.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها