عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ملت ايران با اتصال به ولايت فقيه فتنه‌هاي داخلي را سركوب كرد

ملت ايران با اتصال به ولايت فقيه فتنه‌هاي داخلي را سركوب كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

سردار سلامي:
ملت ايران با اتصال به ولايت فقيه فتنه‌هاي داخلي را سركوب كرد

خبرگزاري فارس: جانشين فرمانده سپاه پاسداران گفت: ملت ايران با اتصال به ولايت فقيه، فتنه‌هاي داخلي را سركوب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بابل، سردار حسين سلامي بعد از ظهر امروز در تجمع 15 هزار نفري رزمندگان بابل اظهار داشت: رهبر كبير انقلاب سبب آزادي و استقلال، حاكميت احكام و حدود اسلام بر اين سرزمين شد.
وي افزود: امام خميني (ره) با درهم شكستن پايه‌هاي ريشه‌دار استعمار كهن و استبداد پادشاهان يكي از شگفت‌انگيزترين انقلاب جامعه بشري را به پيروزي رساند و مسير جديدي را براي سعادت همه مستضعفان عالم و همه جهانيان نشان داد و به پابرهنگان و فقرا قدرت حيات و زندگي، اعتراض و سخن گفتن، شوريدن بر مستكبران و مستبدان عنايت كرد.
سلامي بيان داشت: شما به همراه شهيدان تاريخ حماسه‌ساز هستيد، شما معاد ملت ايران را تفسير كرديد، شما بوديد كه در زنده شدن يك ملت از گورستان جهل كه مستبدان ساخته بودند در اين تجديد دوباره ملت نقش تاريخي داشتيد.
وي افزود: در تاريخ كشور در طي اين 23 سال ردپاي شما براي دفاع از مكر دشمنان بزرگ نمايان است، شما مصداق همان آيه‌اي هستيد كه خداوند فرمود؛ اينان كساني هستند كه استقامت ورزيده و ايستادگي كردند.
سلامي تصريح كرد: مرحبا به شما، به زنان مومن و صبور كه ارزش‌هاي فاطمي و خصوصيات زينبي را در شخصيت خود ظهور دادند و از گوهر عفاف و شرافت يك زن مسلمان با تمام وجود دفاع كردند، اينان پيروان اصلي حضرت زهرا (س) هستند و هرگز مقابل عظمت ظاهري دشمنان كوتاه نيامده و هرگز نترسيدند و دل‌هايشان نلرزيد.
وي افزود: شما در عبور از ميدان سخت آزمون‌هاي الهي از فتنه‌ها عبور كرديد و هميشه متصل به ولي امر مسلمين و پيشواي امت حركت كرديد و هرگز ولايت شيطان را نپذيرفتيد و مطمئن باشيد ثمره اين رفتار الهي اين موفقيت‌هاي بزرگ بود، شما نخستين كساني بوديد كه اروند را پشت‌سر گذاشتيد و پرچم رضوي را بر بالاي مسجد فاو برافراشتيد.
سلامي تصريح كرد: پيروزي انقلاب بر اساس ياري الهي بود كه شكوه و عظمت را براي ملت ايران به ارمغان آورد، ملتي كه با داشتن روح زنده در خود همه عالم او را به عنوان ملتي آزاد و مستقل و شكست‌ناپذير مي‌شناسند.
وي در پايان افزود: اين امر چيزي نيست كه ما آن را در حرف خود اثبات كرده باشيم، ما 32 سال سينه در سينه استكبار جنگيديم تا امروز به استقلال و عظمت اسلامي و ملي دست يافتيم.
انتهاي پيام/صا20/ك

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها