عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افزايش 10 درصدي جابه‌جايي مسافر در نوروز 90

افزايش 10 درصدي جابه‌جايي مسافر در نوروز 90
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

رئيس سازمان راهداري پيش‌بيني كرد:
افزايش 10 درصدي جابه‌جايي مسافر در نوروز 90

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي گفت: پيش‌بيني مي‌‌شود حداقل افزايش جابه‌جايي مسافر در نوروز سال آينده، 10 درصد باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، شهريار افندي‌زاده بعد از ظهر امروز در حاشيه آغاز عمليات اجرايي خط توليد اتوبوس‌هاي ويژه حمل و نقل برون‌شهري جاده‌اي موسوم به وي‌آي‌پي با حضور جمع كثيري از مسئولان در استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: افزايش حداقل 10 درصدي جابه‌جايي مسافر از طريق ناوگان حمل و نقل عمومي براي نوروز سال 90 را مي‌توان پيش‌بيني كرد.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با تأكيد بر لزوم توجه هرچه بيشتر توليدكنندگان كارخانجات به كيفيت محصولات افزود: امروز تمام مديران و مسئولان دولتي، مديران بخش خصوصي و فعالان و دست‌اندركاران و صاحبان حرفه در حوزه حمل و نقل جاده‌اي با علاقه‌مندي بسيار زياد روند رو به رشدي را در صنعت آغاز كرده‌اند.
افندي‌زاده ادامه داد: آنها با تدابير و برنامه‌هاي جامع با توجه به ظرفيت‌هاي موجود و استفاده از امكانات و ظرفيت‌هاي مهندسي كشور، افق روشني را در حمل و نقل جاده‌اي تداعي مي‌كنند.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي افزود: سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي نيز حمايت همه‌جانبه از تمامي توليدكنندگان براي توسعه و گسترش رقابت سالم را وظيفه خود مي‌داند.
افندي‌زاده در بخش ديگري از سخنان خود ركورد پيش‌فروش بليت‌‌هاي سفرهاي نوروزي را با توجه به برنامه‌ها و تلاش‌هاي صورت گرفته در سال‌هاي اخير كم‌نظير دانست.
وي افزايش حداقل 10 درصدي جابه‌جايي مسافر از طريق ناوگان حمل و نقل عمومي براي نوروز سال 90 را پيش‌بيني كرد.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي افزود: باتوجه به آمادگي كامل تمام نيروهاي فعال در حمل و نقل جاده‌اي و راهداري كشور در ادارات كل حمل و نقل و پايانه‌ها و ادارات كل راه و ترابري سراسر كشور و همچنين شركت‌هاي حمل و نقلي و اصناف و تشكل‌ها، كارنامه موفق و درخشاني را براي تعطيلات سال جديد نويد مي‌دهيم.
افندي‌زاده ادامه داد: در سال‌هاي اخير، سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در راستاي توسعه زيرساخت‌هاي بخش حمل و نقل جاده‌اي و جذب بخش خصوصي براي سرمايه‌گذاري در بخش حمل و نقل تلاش‌هاي زيادي كرده است.
وي تصريح كرد: به ويژه در زمينه نوسازي ناوگان حمل و نقل جاد‌ه‌اي، احداث مجتمع‌هاي خدماتي رفاهي و حمايت از تشكل‌هاي صنفي حمل و نقل جاده‌اي به عنوان نمايندگان بخش خصوصي، اقدامات چشمگيري در دستور كار قرار گرفته است.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي افزود: اجراي هريك از آنها موجبات تضمين رونق و شكوفايي صنعت حمل و نقل جاده‌اي، كاهش فعاليت‌هاي تصدي‌گرايانه دولت و افزايش نقش حاكميتي و نظارتي دولت را در ارائه خدمات به مردم و اجراي پروژه سرمايه‌اي با سرمايه بخش غيردولتي را فراهم مي‌كند.
در مراسم آغاز عمليات اجرايي خط توليد اتوبوس‌هاي ويژه، معاونان حمل و نقل و برنامه‌ريزي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و جمعي از مديران ستادي و استاني اين سازمان و فعالان شركت‌هاي حمل و نقلي و اعضاي خانه حمل و نقل و مقامات محلي حضور داشتند.
انتهاي پيام/غ20/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها