عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

علما موسوي و كروبي را محارب مي‌دانند

علما موسوي و كروبي را محارب مي‌دانند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

نماينده ولي‌فقيه در استان كرمان:
علما موسوي و كروبي را محارب مي‌دانند

خبرگزاري فارس: نماينده ولي‌فقيه در استان كرمان گفت: بسياري علما موسوي و كروبي را به دليل مقابله با دين خدا، اسلام و رهبري الهي محارب مي‌دانند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، آيت‌الله سيديحيي جعفري پيش از ظهر امروز در ديدار اعضاي مركزي خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان كرمان اظهار داشت: فعالان عرصه مطبوعات و رسانه‌هاي استان وظايف خود در ابعاد گوناگون درست و سنجيده عمل كنند.
وي بيان داشت: تبيين و روشن كردن مسائل جامعه براي اقشار مختلف مردم، انتقال پيام انقلاب اسلامي و ملت ايران به ساير ملل و ايستادگي در برابر دشمنان عنود و لجوج ايران اسلامي از وظايف اصلي اهالي مطبوعات به شمار مي‌رود.
جعفري با اشاره به توطئه‌هاي دشمنان در عرصه‌هاي مختلف تصريح كرد: چگونگي مقابله با تهديدات دشمن دغدغه بزرگي كه امروز در جامعه ما وجود دارد و افراد متدين، دلسوز و باتقوا در جلسات متعدد اين مسئله را مطرح مي‌‌كنند.
وي گفت: مستكبران در عرصه‌هاي مختلف شكست خوردند و با بهانه‌هاي واهي عراق و افغانستان را به اشغال خود در آوردند و با منهدم‌سازي برج‌هاي دوقلو مركز تجارت جهاني صحنه‌سازي و اعلام كردند، تروريسم را از بين مي‌بريم.
جعفري افزود: اما نه تنها تروريسم ريشه‌كن نشد، بلكه ابعاد آن گسترده‌تر و خطرناك‌تر شد و آنها به جنگ نرم روي آوردند و به اين سادگي دست از سر اسلام و مسلمانان بر نمي‌دارند.
وي تصريح كرد: آمريكايي‌ها، انگليسي‌ها، فرانسوي‌ها زماني از مسلمانان راضي مي‌شوند كه تسليم و نوكر آنها باشند، آنها عقيده‌اي به دمكراسي، حقوق بشر و آزادي مشروع ندارند و تنها به دنبال منافع خود و سلطه بر جهان هستند.
امام جمعه كرمان گفت: همه كشورها آمريكا را به عنوان جنايتكار بزرگ و استعمارگر باسابقه مي‌شناسند و همه با ترفندهاي امريكا و مستكبران غربي آشنا هستند.
وي اظهار داشت: آنها از طريق شبكه‌هاي ماهواره‌‌اي، تلويزيوني، اينترنتي و با استفاده از روش‌هاي پيشرفته روز عليه اسلام و مسلمانان توطئه مي‌كنند.‌
جعفري افزود: امروز ملت‌هاي مسلمان آمريكا را به عنوان جنايتكار بزرگ و استعمارگر به خوبي شناخته‌اند و با ترفندهاي آمريكايي ها و مستكبران غربي آشنايي دارند.
نماينده ولي‌فقيه در استان كرمان بيان داشت: جهان اسلام اگر بتواند از موقعيت‌هاي پيش آمده بهره‌برداري كند، موفقيت‌هاي چشمگيري را به دست مي‌آرود.
وي با اشاره به اينكه فعاليت خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان در راستاي ترويج فرهنگ در جامعه است، تصريح كرد: اهالي رسانه و مطبوعات و در رأس آن اعضاي خانه مطبوعات و رسانه‌هاي استان بايد عاقلانه، با تدبير، تفكر و تبادل‌نظر بهترين برنامه‌ها را براي مقابله با جنگ نرم امريكا و غربي‌ها داشته باشند.
جعفري گفت: در روزهاي اخير حركت‌هاي انقلابي در كشورهاي عربي در حال شكل‌گيري است، زيرا ملت‌ها نسبت به اقدامات دولت‌هاي خود بيدار شده‌اند و مقاومت مي‌كنند.
وي بيان داشت: امام راحل فرمودند« انقلاب مخصوص ايران نيست و ما اين انقلاب را از طريق تشريح و تبيين ماهيت آن و از راه مسائل فرهنگي در جهان صادر مي‌كنيم».
جعفري بيان داشت: آمريكا و صهيونيسم به حدي ملت‌هاي مسلمان را تحقير كردند و رهبران عرب مانند قذافي و بن‌علي سال‌ها بر مردم حكمراني كردند و مردم به ستوه آمدند و اين حركت‌هاي انقلابي شكل گرفت.
وي افزود: در شرايطي كه انقلاب اسلامي بايد به خود، امام (ره) و رهبري افتخار كند، چهار نفر احمق اعلام مي‌كنند كه ما به طرفداري از انقلاب و مردم مصر در 25 بهمن‌ماه راهپيمايي مي‌كنيم.
جعفري تصريح كرد: سال گذشته شعار «نه غزه، نه لبنان جانم فداي ايران» سر مي‌داديد، اكنون چه اتفاقي افتاده كه طرفدار مسلمانان مصر شده‌ايد.
وي با تاكيد بر اينكه بيان اين نكات بايد از سوي رسانه‌هاي گروهي و ائمه جماعت به مردم تبيين شود، گفت: كار اين گروه اندك خيلي مضحك و خنده‌دار است.
نماينده ولي‌فقيه در استان كرمان تصريح كرد: بسياري از علما موسوي و كروبي را محارب مي‌دانند، آنها در مقابل دين، اسلام و رهبري ايستاده‌اند و توطئه مي‌كنند و براي همه ملت ايران ثابت و مسلم شده كه اين افراد وابسته به خارج هستند.
انتهاي پيام/غ10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها