عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

سران فتنه عروسك كوكي دست صهيونيست‌ها شده‌اند

سران فتنه عروسك كوكي دست صهيونيست‌ها شده‌اند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:38 ب.ظ

رئيس اداره تبليغات اسلامي سمنان:
سران فتنه عروسك كوكي دست صهيونيست‌ها شده‌اند

خبرگزاري فارس: رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان گفت: سران فتنه عروسك كوكي دست صهيونيست‌ها شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام امين صادقي بعد از ظهر امروز در نشستي با شماري از دست‌اندركاران فرهنگي سمنان اظهار داشت: از اينكه عاملان و سران فتنه مزدوران مامور قدرت‌طلبان و فريب‌خوردگان بوده‌اند، شكي نيست.


وي تصريح كرد: شهوت مقام و رسيدن به آمال و آرزوهاي شيطاني سران فتنه را از حقيقت دور كرد و در تاريكي فرو برد.


رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان ادامه داد: بعد از انتخابات رياست جمهوري، آنان به بهانه تقلب در انتخابات نظام اسلامي را به چالش جدي كشيدند و با اينكه مي‌دانستند چنين امري اتفاق نيفتاده به سخنان خود ادامه دادند.


صادقي اضافه كرد: در ادامه آن فتنه مهم فقط با اسم رمز تقلب وارد كارزار و درگيري با نظام اسلامي و ديني ما شدند.


صادقي اظهار داشت: آنها بعد از ورود به فتنه و تلاش عليه مقدسات اسلامي و نظام ديني و ولايت فقيه، شكستن حرمت عاشورا و شعار نه غزه نه لبنان را سر داند.


رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان اضافه كرد: سران فتنه افراد خبيثي هستند كه از سفره اين انقلاب بهره‌مند مي‌شوند ولي خدمت‌رساني و نوكري به رژيم صهيونيستي و آمريكا كرده و با اعمال شيطاني خود به نظام اسلامي آسيب مي‌زنند.


وي اظهار داشت: آنها به چالش كشيدن نظام و آسيب‌رساني را ادامه دادند و چنان عملگي آمريكا و رژيم صهيونيستي را كردند تا اينكه به دستور اربابان خود، اوباماي ملعون و رژيم صهيونيستي عاقبت طرحي ديگر را بنا گذاشتند.


رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان ادامه داد: آنها در بيانيه‌اي مردم را به راهپيمايي 25 بهمن در حمايت از انتفاضه مصر دعوت كردند كه البته از همان ابتدا پيدا بود كه براي خدا نيست و اصلا براي دفاع از مردم مصر نبود.


صادقي گفت: راهپيمايي 25 بهمن كه ريشه آمريكايي ـ صهيونيستي داشت، منجر به شهادت دو عزيز و مجروح شدن هشت نفر شد كه سران فتنه اين بار بايد پاسخگو باشند.


رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان با بيان اينكه اي كاش اين اعمال نابخردانه سران فتنه در همان اوايل با قاطعيت پاسخ داده مي‌شد، اظهار داشت: مردم از همان ابتداي درخواست، برخورد قاطعانه با عمال و سران فتنه را داشتند و هنوز هم دارند و بر مسئولان امر است تا با جديت تمام سران فتنه را به سزاي اعمال معاندانه خويش برسانند.


وي ادامه داد: مردم چشم انتظار محاكمه سران فتنه و فرزندان بسيجي مقام معظم رهبري منتظر گوشه چشم ايشان هستند تا در آن صورت اگر در و ديوار هم اسلحه شوند، جلودار بسيجيان دريا دل نخواهند شد و همه فتنه‌گران و سران فتنه را به سزاي اعمال ننگينشان خواهند رساند.


صادقي تصريح كرد: در اينكه سران فتنه مزدور و مزدبگير آمريكا و صهيونيست هستند شكي نيست و اين مسئله براي ملت بزرگ ايران اسلامي روشن شده است.


رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سمنان افزود: مردم ايران اسلامي ديگر به اين افراد اعتمادي ندارند چراكه آنها با دست خودشان پرده‌ها را كنار زدند و نشان دادند كه اگر چه در بين مردم هستند ولي با دشمنان اين مملكت هم دست شده‌اند.


صادقي در بخش ديگري اظهار داشت: به نظر من مسئوليت مستقيم اين خون‌هاي ريخته شده و خسارات وارده به اموال مردم به عهده خائنان به نظام، اسلام، امام و رهبري يعني سران فتنه است و خون شهيدان مظلوم اين فتنه‌ها بالاخره گريبان سران فتنه را خواهد گرفت.


وي خاطرنشان كرد: سران فتنه كارهاي احمقانه زيادي انجام دادند كه بايد به يكايك آن پاسخ داده و محاكمه شوند.

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1768
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها