عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمايشگاه بهاره طارم آغاز به كار كرد

نمايشگاه بهاره طارم آغاز به كار كرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:39 ب.ظ

در راستاي تأمين نيازهاي شب عيد؛
نمايشگاه بهاره طارم آغاز به كار كرد

خبرگزاري فارس: نمايشگاه بهاره شهرستان طارم در راستاي تأمين نيازهاي شب عيد مردم آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از طارم، اين نمايشگاه از ظهر امروز تا 14 اسفند ماه جاري در مركز شهر آب‌بر برپا مي‌شود.
مسئول برگزاري نمايشگاه بهاره طارم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تلاش شده در اين نمايشگاه ارزاق عمومي و نيازهاي اساسي مردم در اختيار آنها قرار گيرد.
شيركوه سرپرست با بيان اينكه اين نمايشگاه از فردا به صورت رسمي آغاز به كار مي‌كند، ادامه داد: در اين نمايشگاه حدود 50 غرفه ارزاق و محصولات مورد نياز مردم را ارائه مي كنند.
وي با بيان اينكه اين نمايشگاه در فضايي به مساحت 2 هزار 500 متر مربع برپا شده است، افزود: در اين نمايشگاه شركت‌ها و واحدهاي توليد از سراسر كشور محصولات خود را به قيمت كارخانه عرضه مي‌كنند.
مسئول برگزاري نمايشگاه بهاره طارم با بيان اينكه در نمايشگاه شركت‌ها و واحدهاي توليدي محصولات خود را زير قيمت بازار عرصه‌ مي‌كنند، ادامه داد: در اين نمايشگاه محصولات با 15 تا 20 درصد زير قيمت بازار به همشهريان عرضه مي‌شود.
وي با بيان اينكه مكان خوبي براي برگزاري نمايشگاه در نظر گرفته شده است، افزود: طبق پيش‌بيني‌هاي استقبال خوبي از سوي مردم از اين نمايشگاه صورت مي‌گيرد.
سرپرست با بيان اينكه شركت‌هايي از استان‌هاي تهران، آذربايجان شرقي و غربي، زنجان، كرمان، خراسان رضوي، فارس و اصفهان حضور دارند، اظهار داشت: كيف و كفش، پوشاك، خوار و بار و آجيل از جمله ارزاق عمومي عرضه شده در اين نمايشگاه است.
وي ضمن انتقاد از مسئولان در عدم حمايت از برگزار كنندگان اين نمايشگاه گفت: متاسفانه براي اسكان مشكلاتي داشتيم كه اين مشكلات برطرف نشده است.
مسئول برگزاري نمايشگاه بهاره طارم ادامه داد: ديشب افراد غرفه‌دار حضئر يافته از ساير استان‌ها مجبور شدند تا تمام شب را در خوردوها بخوابند.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها