عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسابقات فرهنگي آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان

مسابقات فرهنگي آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:39 ب.ظ

با حضور 2 هزار دانش‌آموز آغاز شد؛
مسابقات فرهنگي آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان

خبرگزاري فارس: مسابقات فرهنگي و هنري آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان با حضور 2 هزار دانش‌آموز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، مسابقات فرهنگي و هنري آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان از ظهر امروز با حضور دانش‌اموزان، مربيان و سرپرستان تيم‌هاي مختلف آغاز شد.
مسئول برگزاري مسابقات فرهنگي و هنري آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان در حاشيه آغاز برگزاري اين مسابقات اظهار داشت: اين مسابقات در رشته‌هاي تئاتر، نمايشنامه‌نويسي، سرود، هنرهاي دستي، هنرهاي تجسمي و نمايش دانش‌آموزي برگزار مي‌شود.
انوشيروان احمدي با اشاره به اينكه اين مسابقات از امروز تا يك هفته ديگر ادامه مي‌يابد، ياد آورشد: اين دوره از مسابقات با استقبال چشمگيري از سوي دانش‌آموزان مواجه شده است.
مسئول برگزاري مسابقات فرهنگي و هنري آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان با بيان اينكه در اين دوره از مسابقات دانش‌آموزان سه مقطع تحصيلي ابتدايي، راهنمايي و متوسطه حضور دارند، ياد آورشد: اين مسابقات با حضور 2 هزار دانش‌آموز در حال برگزاري است.
وي ارتقاي فعاليت‌هاي فرهنگي و هنري دانش‌آموزان و كشف استعدادهاي آنان را از اهداف برگزاري اين مسابقات عنوان كرد و ياد آورشد: استعدا يابي و شكوفايي خلاقيت دانش‌آموزان از ديگر اهداف برگزاري اين مسابقات است.
احمدي تصريح كرد: برگزيدگان اين دوره از مسابقات فرهنگي و هنري آموزش و پرورش ناحيه 2 زنجان به مرحله استاني و پس از آن به مرحله كشوري راه مي‌يابند.
در اين رقابت‌ها دانش‌آموزاني از مدارس مختلف و آموزشگاه‌هاي استان براي راهيابي به مسابقات استان و كشوري رقابت مي‌كنند، تا نفرات و تمي‌هاي برتر معرفي شوند.
انتهاي پيام/غ20/ع

حسین  منی و انا من حسین

labeik_ya_khameneei

labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1817
محل سکونت : آذربایجان غربی
دسترسی سریع به انجمن ها