عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شهرداري تبريز بر اجراي ماده 18 تأكيد دارد

شهرداري تبريز بر اجراي ماده 18 تأكيد دارد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:52 ب.ظ

معاون شهردار تبريز:
شهرداري تبريز بر اجراي ماده 18 تأكيد دارد

خبرگزاري فارس: معاون شهردار تبريز گفت: شهرداري تبريز بر اجراي ماده 18 از سوي انبوه‌سازان و به كارگيري الزامات قانوني تأكيد دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، مهدي سليمان‌پور ظهر امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان تبريز، بر همكاري شهرداري تبريز در امر توسعه فضاهاي آموزشي از طريق التزام انبوه‌سازان تأكيد كرد.
وي با بيان اينكه شهرداري تبريز در راستاي اجراي ماده 18 همكاري خوبي داشته است.
معاون شهرداري تبريز با اشاره به تحقيقات صورت گرفته در مورد پروژه‌هاي انبوه‌سازي شده، اظهار داشت: در مورد هر يك از اين واحدها كه گزارشاتي در مورد تخلف آنها رسيده بود، تحقيق شده كه در برخي از اين پروژه‌ها مدارس در حال احداث بوده يا پيش‌بيني فضاي آموزشي شده است.
سليمان‌پور يادآور شد: در اين ميان برخي گزارشات نادرست به شوراي آموزش و پرورش رسيده كه در اين راستا برگزاري جلسه هماهنگ و اختصاصي ميان دستگاه‌هاي مربوطه ضروري است.
وي افزود: براي هيچ‌كدام از واحدهاي انبوه‌سازي شده پايان كار صادر نشده است مگر اينكه آغاز به ساخت اين واحدها متعلق به دوران پس از ابلاغ تبصره جديد در مورد ماده 18 باشد.
حسين اكرمي، رئيس آموزش و پرورش ناحيه 5 تبريز نيز در اين جلسه گفت: استقبال از مدارس قرآني خصوصاً در مدارس تك شيفته بسيار مطلوب بوده است.
وي با بيان اينكه ارتقاي كيفي مدارس قرآني مورد توجه بوده است، اظهار داشت: در كنار توسعه كمي اين مدارس توسعه كيفي نيز مود توجه بوده و مدرسان اين كلاس‌ها در دوره‌هاي آموزشي شركت داشته‌اند.
اكرمي در ادامه بر همكاري خيران و اصناف در زمينه تجهيز مدارس قرآني تأكيد كرد و گفت: اين اشخاص مي‌توانند در زمينه تجهيز مدارس قرآني به امكانات سخت‌افزاري خصوصاً در حوزه وسايل سمعي و بصري همكاري داشته باشند.
وي افزود: شركت در اين كلاس‌ها رايگان است و آموزش و پرروش حق‌الزحمه مربيان را تقبل كرده اما در راستاي تجهيز مدارس نيازمند همكاري مردمي هستيم.
انتهاي پيام/ز20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها