عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قتل‌عام‌هاي ليبي به خاطر حب رياست قذافي است

قتل‌عام‌هاي ليبي به خاطر حب رياست قذافي است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:52 ب.ظ

مسئول نمايندگي ولي فقيه در شوراي آموزش و پرورش تبريز:
قتل‌عام‌هاي ليبي به خاطر حب رياست قذافي است

خبرگزاري فارس: مسئول نمايندگي ولي فقيه در شوراي آموزش و پرورش تبريز گفت: قذافي به خاطر حب رياست و‌ براي حفظ حكومت خود دست به قتل‌عام مردم زده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، حجت‌الاسلام سيد‌محسن موسوي ظهر امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش تبريز بر اهميت مشورت در تعالي امور تاكيد كرد.
وي با بيان اينكه حب رياست از خطرناك‌ترين آفت‌هاست، اظهار داشت: نمونه بارز حب رياست را امروز در ليبي و حكومت قذافي شاهد هستيم كه براي حفظ حكومت خود دست به قتل‌عام مردم زده است.
مسئول نمايندگي ولي فقيه در شوراي آموزش و پرورش تبريز خاطرنشان كرد: بزرگ‌ترين آفت جامعه اسلامي نيز عدم تبعيت از ولايت است و مردم بايد نسبت به حكومت اسلامي التزام عملي داشته باشند.
موسوي در ادامه بر ضرروت مشورت در جامعه تاكيد كرد و گفت: مشورت موجب مي‌شود تا تصميمات به سرانجام خوبي برسد و در روايات صادره از معصومين بر امر مشورت تاكيد شده است.
مسئول نمايندگي ولي فقيه در شوراي آموزش و پرورش تبريز‌ تشتت‌افكني در امر شورا را مذموم دانست و خاطرنشان كرد: در برخي روايات بر مشورت با 40 فرد عاقل تاكيد شده و تشتت در مشورت نيز مردود است.
محمدرضا كريم‌نژاد، بخشدار مركزي تبريز نيز در اين جلسه با بيان اينكه وضعيت مدارس در روستاهاي اطراف تبريز قابل قبول نيست، اظهار داشت: توجه خيران اكثراً به شهرهاي كوچك بوده و كلانشهر تبريز مورد غفلت واقع شده است.
وي گفت: در حال حاضر در روستاهاي اطراف تبريز مانند باغ معروف و الوار مشكل آموزشي به شدت احساس مي‌شود.
بخشدار مركزي تبريز گفت: ‌در همايش‌هاي خيران نيز عمدتاً به شهرهاي كوچك استان توجه مي‌شود در حاليكه تبريز نيز نيازمند توجه خيران براي توسعه مدرسه‌سازي است.
همچنين علي شيرواني، عضو هيئت مديره مجامع امور صنفي تبريز نيز بر همكاري اعضاي مجمع صنفي تبريز در ساخت و تجهيز مدارس در صورت برخورداري از بخشودگي‌هاي مالياتي تاكيد كرد.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها