عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

امروز ايران‌ ‌اسلام را به كشورهاي عربي صادر مي‌كند

امروز ايران‌ ‌اسلام را به كشورهاي عربي صادر مي‌كند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:53 ب.ظ

رئيس اداره آموزش و پرورش استان زنجان:
امروز ايران‌ ‌اسلام را به كشورهاي عربي صادر مي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس اداره آموزش و پرورش استان زنجان گفت: زماني اعراب اسلا م را به ايران آوردند امام امروز ايران دين مبين اسلام را به كشورهاي عربي صادر مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، حسن حيدري ظهر امروز در دهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش منطقه زنجانرود اظهار داشت: مردم با حضور در راهپيمايي 22 بهمن امسال مشت محكمي بر دهان استكبار زده و انزجار و تنفر خود را از حركت ددمنشانه استكبار جهاني و آمريكا اعلام كردند.
وي با بيان اينكه سقوط فراعنه اعراب همزمان با 22 بهمن و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي نشان از صدور انقلاب به كشورهاي منطقه دارد، بيان داشت: با توجه به حوادث پيش آمده در جهان، بنا به روايات و احاديث معتبر زمان ظهور امام زمام (عج) نزديك است.
رئيس اداره آموزش و پرورش استان زنجان تصريح كرد: زماني اعراب اسلا م را به ايران آوردند و اكنون زمان آن فرا رسيده تا ايران دين مبين اسلام را به كشورهاي عربي صادر كند.
وي با بيان اينكه سران كشورهاي عربي فقط در ظاهر اسلامي بودند و با اسلام ناب كاري نداشتند، تصريح كرد: سران كشورهاي عربي همدست آمريكا و رژيم صهيونيستي بوده و مردم آنها تحقير شده و در خفگان زندگي مي‌كنند.
حيدري با بيان اينكه ‌انقلاب‌هاي اسلامي در اين كشورها به راه افتاده است، خاطر‌نشان كرد: اميدواريم با ادامه روند بيداري ملت‌هاي اسلامي شاهد پيروزي اسلام در اين جبهه‌ها باشيم.
وي در بخش ديگري از سخنان خود عملكرد آموزش و پرورش منطقه زنجانرود را در بهمن ماه سال جاري ارائه كرد.
‌در ادامه اين جلسه هر يك از معاونان از حوزه عملكرد خود گزارش ارائه كرده و به بيان مشكلات بخش و منطقه پرداختند.
همچنين بررسي ميزان موفقيت شورا در عملي كردن مصوبات و بالا بودن نرخ انرژي براي مدارس و سعي براي پيدا كردن راه حلي براي اين مشكل را از مصوبات اين جلسه بود.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها