عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كارگاه آموزشي توانمندسازي نشريات بسيج مازندران برگزار مي‌شود

كارگاه آموزشي توانمندسازي نشريات بسيج مازندران برگزار مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:54 ب.ظ

در سه ماه نخست سال آينده؛
كارگاه آموزشي توانمندسازي نشريات بسيج مازندران برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بسيج دانشجويي مازندران گفت:‌ در سه ماه نخست سال آينده ارگاه آموزشي توانمندسازي نشريات بسيج مازندران برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از ساري ولي‌الله مدانلو ظهر امروز در نخستين جشنواره نشريات دانشجويي دانشگاه‌هاي سراسر استان در دانشكده امام محمدباقر (ع) ساري اظهار داشت: نشريات دانشجويي بسيج بايد ترويج‌دهنده افكار ناب بسيجي باشد.
وي با اشاره به اينكه از شش ماه دوم سال 88 رونق نشريات دانشجويي بسيج را در دانشگاه‌هاي مازندران شاهد هستيم،‌ افزود: اطلاع، آگاهي و نقد منصفانه از اهداف انتشار نشريات دانشجويي است.
مدانلو نشريات دانشجويي را محل تمرين و تكامل انديشه‌هاي دانشجوياني خواند كه علاقمند به پژوهش و نوشتن هستند و تصريح كرد: نخستين زندگي دانشجويان براي به جاي گذاشتن نقش انديشه خود در دانشگاه‌ها با حوز در بسيج شكل مي‌گيرد.
رئيس سازمان بسيج دانشجويي مازندران با تأكيد براينكه بايد بار علمي نشريات دانشجويي را بالا ببريم گفت: بايد در موضوعات تخصصي نشريات دانشجويي با علم و دانش فعاليت داشته باشند.
وي نقد منصفانه نسبت به افراد و جريان‌هاي فكري را ضروري دانست و ادامه داد: بايد مستندات اين گونه نقدها ارائه شود.
مدانلو با اشاره به اينكه نشريات دانشجويي بايد در بيان فكر و انديشه محكم مطالب خود را ارائه كنند، تصريح كرد: نبايد در بيان واقعيت‌ها تسامح و تساهل داشته باشيم.
وي در پايان حضور نشريات بسيج دانشجويي مازندران را در جشنواره‌هاي كشوري را از برنامه‌هاي مهم در سال 1390 برشمرد و گفت: در سه ماه اول سال آينده كارگاه آموزشي توانمندسازي نشريات دانشجويي بسيج استان برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها