عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استيضاح وزرا به صلاح كشور نيست

استيضاح وزرا به صلاح كشور نيست
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:55 ب.ظ

نماينده رودسر در مجلس:
استيضاح وزرا به صلاح كشور نيست

خبرگزاري فارس: نماينده مردم رودسر و املش در مجلس شوراي اسلامي گفت: استيضاح وزرا سبب تضعيف دولت مي‌شود و در شرايط فعلي به صلاح كشور نيست.

اسدالله عباسي لحظاتي قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در املش با انتقاد از اعلام وصول استيضاح وزير نيرو در صحن علني مجلس اظهار داشت: استيضاح وزرا در شرايط و وضعيت كنوني به صلاح كشور نيست.
وي اظهار داشت: با توجه به اينكه لايحه بودجه سال 90 از طرف دولت تقديم مجلس شده و تمام كميسيون‌ها در اين زمينه مشغول فعاليت هستند و براي برنامه پنجم برنامه‌ريزي مي‌كنند نبايد در عملكرد يكي از وزراتخانه‌هاي زيربنايي كشور اختلال ايجاد كنيم.
نماينده مردم رودسر و املش با اشاره به استيضاح وزير راه و ترابري تصريح كرد: اين وزارتخانه از زمان استيضاح وزير راه تاكنون بلاتكليف مانده و روند غيرعادي را طي مي‌كند و بسياري از پروژه‌ها نيز به كندي پيش مي‌رود كه اين موضوع به صلاح كشور نيست.
وي بيشترين فعاليت وزارت نيرو را در بخش آبرساني به شهر و روستا، ايجاد فاضلاب‌هاي شهري و تأمين آب مطمئن زراعي عنوان كرد و افزود: نبايد در كار اين وزارتخانه مهم در آستانه بررسي لايحه بودجه سال 90 تزلزل و اختلال ايجاد شود.
عباسي ادامه داد: اين امر به معناي بي‌عيب بودن برخي مديران اجرايي كشور نيست و به وزير نيرو نيز اشكال وارد است ولي زمان انتخاب استيضاح بسيار نامناسب است.
وي سؤال كردن از وزرا را حق نمايندگان دانست و خاطرنشان كرد: پرسش نمايندگان بايد در زماني بهتر و مناسب‌تر صورت گيرد زيرا در شرايط فعلي دولت در حال اجراي يكي از بزرگ‌ترين كارهاي اقتصادي خود يعني قانون هدفمندي يارانه‌هاست و تمام نگاه‌ها به وضعيت سياست خارجه و تحولات منطقه معطوف شده و در داخل كشور نيز يك سري مسائل وجود دارد كه نبايد نمايندگان بر استيضاح وزير نيرو اصرار داشته باشند.
نماينده مردم رودسر و املش در مجلس استيضاح وزرا را تضعيف دولت خواند و تصريح كرد: اين امر موجب كندي در روند اجرايي و عمراني كشور و تضعيف روحيه مديران اجرايي كشور است.
وي خواستار تجديد نظر نمايندگان مجلس در استيضاح وزير نيرو شد.
انتهاي پيام/ي20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها