عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بخش خصوصي به مدرسه‌سازي ترغيب شود

بخش خصوصي به مدرسه‌سازي ترغيب شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:55 ب.ظ

فرماندار تبريز:
بخش خصوصي به مدرسه‌سازي ترغيب شود

خبرگزاري فارس: فرماندار تبريز گفت: ترغيب صنايع و بازاريان براي سرمايه‌گذاري در امر مدرسه‌سازي ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، محمود چمني ظهر امروز در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان تبريز، توسعه همكاري اشخاص حقيقي و حقوقي را در راستاي مدرسه‌سازي مورد تأكيد قرار داد.
فرماندار تبريز با اشاره به بهره‌برداري از ده‌ها پروژه عمراني و صنعتي در تبريز طي دهه فجر خاطرنشان كرد: در شهر تبريز پروژه‌هاي متعددي توسط دولت، شهرداري و بخش خصوصي افتتاح شد.
چمني هماهنگي و همراهي مديران را در راستاي برگزاري كيفي برنامه‌ها مؤثر دانست و گفت: هماهنگي و همكاري خوبي در ميان مديران آموزش و پرورش تبريز در برنامه‌هاي دهه فجر وجود داشته است و تقدير از آنها ضروري است.
وي در ادامه با تأكيد بر اجرايي شدن ماده 18 خاطرنشان كرد: شوراي آموزش و پرورش تبريز بر اجرايي شدن ماده 18 و تعهد انبوه‌سازان بر اين مسئله تأكيد دارد.
فرماندار تبريز با بيان اينكه ترغيب صنايع براي سرمايه‌گذاري در امر مدرسه‌سازي مورد توجه شوراي آموزش و پرورش قرار گرفته است، اظهار داشت: با توجه به محدوديت امكانات دولت براي امر مدرسه‌سازي زمينه براي حضور خيران فراهم شده است.
چمني تصريح كرد: در آذربايجان شرقي نيز از اين مسئله استقبال خوبي صورت گرفته است و خيران با نيت الهي در اين مسئله وارد شده‌اند.
فرماندار تبريز با بيان اينكه اداره كل مالياتي استان بايد اطمينان خاطر لازم را براي اصناف در راستاي معافيت مالياتي فراهم كند، گفت: اصناف بايد مطمئن شوند با همكاري آنان در امر مدرسه‌سازي به همان اندازه مشمول معافيت‌هاي مالياتي خواهند شد.
چمني محدوديت فضاهاي آموزشي در تبريز را يك واقعيت دانست و تصريح كرد: در حال حاضر در برخي مدارس تبريز با محدوديت فضا روبه‌رو هستيم كه در اين راستا بايد از ظرفيت‌هاي مختلف در استان استفاده كرد.
فرماندار تبريز همچنين بر توسعه مدارس قرآني در تبريز تأكيد كرد و خواستار همكاري اعضاي شوراي آموزش و پرورش در اين راستا شد.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها