عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تمام مطالبات فرهنگيان اردبيل پرداخت مي‌شود

تمام مطالبات فرهنگيان اردبيل پرداخت مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:56 ب.ظ

تا 15 اسفند ‌ماه جاري؛
تمام مطالبات فرهنگيان اردبيل پرداخت مي‌شود

خبرگزاري فارس: مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل گفت: تا 15 اسفند ‌ماه امسال تمام مطالبات فرهنگيان در استان اردبيل پرداخت مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، احمد محمودزاده در گردهمايي معاونين پرورشي و تربيت بدني مناطق و نواحي استان اردبيل كه در پژوهشكده باباصفري اين شهر برگزار شد، اظهار داشت: با عنايت دولت خدمتگزار و وزير انديشمند در توجه به امور رفاهي معلمان قرار شده تا 15 اسفند ماه تمام معوقه و مطالبه معلمان پرداخت شده و ريالي بدهكار اين زحمتكشان نباشيم.
وي با تاكيد بر تقويت فضاهاي تربيتي در مدارس بيان داشت: بسياري از كارهاي تربيتي و آموزشي در مدارس نياز به اعتبار ندارد و همه بايد دست به دست هم دهيم تا اين فضا به صورت شايسته و مناسب تدارك ديده شود تا هم دانش‌آموز و هم معلم از آن لذت ببرند.
مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل حركت به سوي راه‌اندازي مدارس هوشمند را ضروري توصيف كرد و افزود: ما در استان اردبيل با توجه به ظرفيت‌ها و زيرساخت‌هاي مناسب بايد به سمت راه‌اندازي مدارس هوشمند حركت كنيم و بيش از اين كه به منابع دولتي دلبسته باشيم به توانمندي و ابتكار نيروهاي خود اتكا كنيم.
محمودزاده عنوان داشت: ما به مسايل پرورشي و تربيتي اعتقاد كامل داريم و معتقديم رويكرد تربيتي فرهنگي اعتقادي و ديني مي‌تواند ما را به سمت جلو حركت دهد.
وي ايجاد انگيزه در بين نيروهاي انساني كارآمد را وظيفه آموزش و پرورش اعلام كرد و افزود: در كنار والدين و خانواده‌ها بايد اين انگيزه و رغبت به كار در نسل آينده ايجاد شود تا بتوانيم در حركتي تحول‌آفرين كار مناسب و شايسته را به سرمنزل مقصود نهايي برسانيم.
مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل از اجراي طرح اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگي به عنوان يك طرح موفق و زيربنايي ياد كرد و اظهار داشت: اعزام دانش‌آموزان در قالب كاروان راهيان نور به مناطق جنگي با نفس تربيتي آن مي‌تواند يك كلاس عظيم اعتقادي و معنوي باشد.
محمودزاده گفت: هرچند در برخي زمينه‌ها با مشكلاتي مواجه هستيم ولي از نظر زيرساختي و اجراي برنامه‌ها به صورت كيفي با داشتن نيروهاي مستعد اين استان از توانايي بالايي برخوردار است كه بايد از اين ظرفيت‌ها به نحو مطلوب بهره‌برداري كنيم.
وي محيط‌هاي ورزشي را فضاي مناسب تربيتي براي دانش‌آموزان و فرهنگيان عنوان كرد و افزود: در 25 رشته ورزشي پسران و 17 رشته ورزشي دختران مي‌توانيم با تدارك مسابقات مختلف ورزشي شور و نشاطي را به وجود آوريم كه اين فضا خود بهترين محيط براي تربيت اسلامي و ديني است.
مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل از معاونين پرورشي و تربيت بدني خواست با اين ظرفيت‌سازي‌ها و امكان‌سنجي‌ها به گونه‌اي عمل كنند تا دانش‌آموزان با رغبت بيشتر در كلاس‌هاي درس و فضاهاي تربيتي حضور پيدا كنند.
محمودزاده در پايان با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر به عنوان بنيانگذاران امور تربيتي خواستار برگزاري مستمر نشست معاونان پرورشي و تربيت مناطق و نواحي استان اردبيل شد.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها