عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آموزش و ارتقاي كانون‌هاي تبليغاتي مورد توجه قرار گيرد

آموزش و ارتقاي كانون‌هاي تبليغاتي مورد توجه قرار گيرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:56 ب.ظ

رئيس اداره ارشاد مشهد:
آموزش و ارتقاي كانون‌هاي تبليغاتي مورد توجه قرار گيرد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مشهد گفت: بايد هميشه آموزش و ارتقاي كانون‌هاي تبليغاتي در كنار پژوهش و تحقيق در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، محمدكاظم دبيري ظهر امروز در همايش كانون‌هاي آگهي و تبليغات استان در محل تالار نور مشهد اظهار داشت: يكي از وظايف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي توسعه مراكز فرهنگي و هنري و كانون‌هاي تبليغاتي است كه برابر با آيين‌نامه ها تشكيل شده و شروع به فعاليت كرده است.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد مشهد، با اشاره به ويژگي‌هاي مدير كارآمد در كانون‌هاي آگهي و تبليغات خاطر نشان كرد: مدير فرهنگي لايق مسئوليت تمام تبليغات را مي‌پذيرد و داراي شان و مقامي متفاوت با ساير افراد است.
دبيري گفت: كارگروه تبليغاتي شهر مشهد طراحي شده كه قادر است سندهايي را در بخش راهبردي و آموزشي و توليد محتوا ارائه دهند.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مشهد با اشاره به وظايف كانون‌هاي آگهي و تبليغات گفت: يكي از وظايف كانون‌هاي تبليغاتي كه بسيار مهم و قابل توجه بوده، اين است كه كانون‌ها بايد براي مشاوره اطلاعات قوي داشته باشند و قانون منع اسامي و اطلاحات بيگانه را بدانند.
دبيري آشنايي كانون‌هاي تبليغاتي با قانون مسابقات فرهنگي و هنري را از ديگر وظايف اين كانون‌ها عنوان كرد و افزود: طبق آيين‌نامه‌هايي كه از سوي اين كانون‌ها ابلاغ مي‌شود مديران آنها بايد اطلاعات بيشتري از وظايف ساير سازمان‌ها داشته باشند.
وي با تاكيد بر اينكه بحث آموزش و ارتقا هميشه بايد در كنار پژوهش و اجراي قوي باشد گفت: اقداماتي كه در اين راستا توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي انجام مي‌شود نظارت است.
دبيري با بيان اينكه نظارت به اين كانون‌ها بايد مجاز باشند تصريح كرد: اينگونه نظارت‌ها بايد در حوزه قانون خود تبليغات باشد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مشهد زمينه‌هاي گسترش كانون‌هاي آگهي و تبليغاتي را ضروري دانست و گفت: بايد كمك كنيم اين كانون‌ها گسترش يابد و جا بيفتد و براي اين امر جلسه شوراي قانون منع داخله و اسامي و عناوين بيگانه و شوراي تبليغاتي شهر مشهد براي بررسي‌هاي بيشتر تشكيل شده است.
دبيري با تاكيد بر اينكه براي هرگونه اكران و اجراي تبليغات در سطح شهر بايد از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مشهد مقدس مجوز گرفته شود اظهار داشت: در تبليغات محيطي بايد محتوا و طرح تبليغاتي با مجوز اين اداره صورت گيرد.
وي ارتقاي سطح آموزشي كانون‌هاي آگهي و تبليغات را مهم ارزيابي كرد و گفت: كانون‌ها بايد فضاهايي را براي آموزش‌هاي كلاسيك و دانشگاهي و پودماني و كارگاهي تدارك ببينند.
دبيري تصريح كرد: همه بايد واقف باشيم كه در هر لحظه ارتقاي دانش لازم است و بايد از تحقيق و پژوهش در اين راستا استفاده كرده و شان روابط عمومي را بالاتر از آنچه هست دانست.
انتهاي پيام/ي20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها