عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اعزام تيم هيانگ آذربايجان غربي به نمايندگي از ايران به مسابقات جهاني

اعزام تيم هيانگ آذربايجان غربي به نمايندگي از ايران به مسابقات جهاني
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:57 ب.ظ

مدير هيانگ استان‌هاي غرب كشور خبر داد:
اعزام تيم هيانگ آذربايجان غربي به نمايندگي از ايران به مسابقات جهاني

خبرگزاري فارس: مدير هيانگ استان‌هاي آذربايجان غربي گفت: تيم هيانگ آذربايجان غربي به نمايندگي از جمهوري اسلامي ايران به مسابقات جهاني كره شمالي اعزام مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، آرش دهقانيان ظهر امروز در نشست خبري با اصحاب رسانه كه در دفتر هيئت هيانگ آذربايجان غربي تشكيل شد، اظهار داشت: مسابقات قهرماني هيانگ جهان با حضور 93 تيم از كشورهاي مختلف جهان از 6 تا 12 سپتامبر سال 2011 در كره شمالي برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه مقدمات اوليه اعزام تيم هيانگ به اين مسابقات جهاني فراهم شده است، تصريح كرد: ليست اسامي اعضاي تيم و شخص حقيقي و يا حقوقي كه اين تيم را حمايت مالي خواهد كرد تاكنون به فدراسيون ارائه نشده است.
دهقانيان ورزش هيانگ آذربايجان غربي را داراي ظرفيت‌هاي بالقوه عنوان كرد و يادآور شد: آينده ورزش هيانگ استان آذربايجان غربي بسيار روشن است و ارتقا و توسعه اين ورزش در استان نياز جدي به اسپانسر مالي دارد.
وي افزود: اين تيم با تركيب 10 نفره متشكل از سرپرست، مربي و هشت ورزشكار به كشور كره شمالي اعزام مي‌شود.
اين مسئول ابراز داشت: پيش‌بيني‌ مي‌شود در اين مسابقات بتوانيم حداقل سه مدال را براي كشورمان كسب كنيم و همچنين در كنار كسب مدال به طور يقين خواهيم توانست يكي از كاپ‌هاي فني و اخلاق را كسب كنيم.
وي با اشاره به فعاليت‌هاي اين رشته ورزشي در سطح استان آذربايجان غربي خاطرنشان كرد: كسب مقام دوم قهرماني كشور در سال 86، كسب مقام سوم قهرماني كشوري در سال 87 و در‌يافت كاپ فني، كاپ اخلاق و كاپ بهترين مربي در سال 87 و 88 ماحصل فعاليت‌هاي اين ورزش در سطح استان آذربايجان غربي است.
رئيس هيانگ استان آذربايجان غربي خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه اين ورزش فعاليت خود را از سال 85 آغاز كرده است؛ افتتاح پنج كلاس رسمي در سطح شهر اروميه به منظور آموزش و تمرين اين رشته ورزشي و فعال‌سازي شهرستان‌هاي توابع استان و برگزاري سمينارهاي فرهنگي و ورزشي بخشي از فعاليت‌هاي اين ورزش در اين استان است.
انتهاي پيام/ز20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها