عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رمز ماندگاري جمهوري اسلامي بصيرت است

رمز ماندگاري جمهوري اسلامي بصيرت است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

معاون‌ استاندار آذربايجان غربي:
رمز ماندگاري جمهوري اسلامي بصيرت است

خبرگزاري فارس: معاون سياسي اجتماعي استاندار آذربايجان غربي گفت: رمز ماندگاري نظام جمهوري اسلامي ايران بصيرت و آگاهي مردم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، ابراهيم فتح‌اللهي ظهر امروز در نشست سياسي كاركنان فرماندهي انتظامي استان اظهار داشت: انقلاب اسلامي منشاء بيداري و بصيرت جهان اسلام شده است و ملت‌هاي مسلمان از انقلاب اسلامي الگو مي‌گيرند.
وي با توصيه به ملت‌هاي مسلمان در حفظ هوشمندي و بصيرت‌ بيان داشت: مردم مسلمان اين كشورها بايد هوشيار باشند تا انقلاب آنان دچار انحراف نشود زيرا آمريكا درصدد است با نفوذ خود جريان انقلابي مردم را به انحراف بكشاند.
اين مسئول اضافه كرد: نيروهاي نظامي و انتظامي با تمام توان براي حفظ امنيت و آرامش مردم شبانه‌روز تلاش مي‌كنند.
وي اضافه كرد: مردم ايران اسلامي همواره قدردان تلاش‌هاي نيروهاي نظامي و انتظامي در حفظ امنيت جامعه هستند و ما در استقبال پرشور مردم از نيروهاي نظامي و انتظامي در برگزاري آيين‌هاي سان و رژه اين احترام و قدرداني را مي‌بينيم.
فتح‌اللهي با بيان اينكه اصلي‌ترين دستاورد انقلاب اسلامي بصيرت‌افزايي و بيدار كردن جوامع اسلامي است، اظهار داشت: امروز مردم كشورهاي منطقه به تاسي از انقلاب شكوهمند اسلامي در برابر حكومت‌هاي خودكامه و ظالم ايستاده و خواهان بر‌قراري حكومت اسلامي هستند.
معاون سياسي اجتماعي استاندار آذربايجان غربي ادامه داد: با افزايش بصيرت در جامعه و جوانان بايد با فتنه‌هاي طراحي شده توسط كشورهاي استكبار مقابله كرد.
وي افزود: امروز جهانيان به بركت انقلاب اسلامي اقتدار و صلابت ايران اسلامي را پذيرفته‌اند چرا كه مردم اين مرز و بوم براي پايداري نظام اسلامي از جان و مال خود گذشته و بر سرپيمان خود با امام راحل استوار ايستاده‌اند.
فتح‌الهي بيان داشت: انقلاب اسلامي برخاسته از قرآن است و مردم بصيرت خود را حفظ و پرچم انقلاب را به دست احدي جز صاحب اصلي آن يعني حضرت وليعصر نمي‌دهند.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها