عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

ممنوعيت استفاده شخصي از خودروهاي دولتي توسط مديران

ممنوعيت استفاده شخصي از خودروهاي دولتي توسط مديران
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

استاندار اردبيل خطاب به تمام مديران اعلام كرد:
ممنوعيت استفاده شخصي از خودروهاي دولتي توسط مديران

‌خبرگزاري فارس: استاندار اردبيل گفت: هيچ مديري حق استفاده شخصي از خودروهاي دولتي را ندارد و اعمال قانون براي همه يكسان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيدحسين صابري ظهر امروز در نشست با دبيران كارگروه‌هاي هفتگانه استان اردبيل با تذكر جدي به تمام مديران و مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي در استفاده ضروري از خودروهاي دولتي اظهار داشت: به پليس راه و نيروي انتظامي اعلام كرده‌ايم جلوي تردد خودروهاي با پلاك دولتي را بگيرند و در صورتي كه مدير يا مسئولي برگ ماموريت نداشته باشد فرد مورد نظر به اقتصاد و دارايي و مراجع ذيصلاح معرفي كنند.
صابري افزود: اجراي قانون براي پاسبان، كارمند و استاندار يكسان است و نبايد اجازه دهيم با رفتارهاي خودسرانه قانون زير سوال برود.
وي ادامه داد: علاوه بر اين‌كه از نظر اخلاقي و شرعي استفاده از خودروهاي دولتي براي كارهاي فردي غير مجاز است، مدير حق ندارد در روزهاي تعطيل با خودروي دولتي به همراه خانواده به تفريح و سياحت بپردازد.
استاندار اردبيل در بخش ديگري از سخنان خود به تمام دستگاه‌هاي اجرايي استان اردبيل سفارش كرد: تا 25 اسفند ماه حقوق و مزاياي كاركنان را از هر منبعي كه امكان‌پذير باشد تامين كنند تا اين امر به روزهاي پاياني سال و تراكم كار بانك‌ها موكول نشود.
صابري خاطرنشان كرد: علاوه بر كاركنان رسمي و پيماني، نيروهاي شركتي و قراردادي نيز بايد حقوق و مزاياي خود را تا 25 اسفند در استان اردبيل دريافت كنند.
وي تصريح كرد: اگر دستگاهي از محل صرفه‌جويي منابع خود پول اضافي داشته باشد، مي‌تواند آن را در قالب رفاهي به كاركنان خود پرداخت كند.
استاندار اردبيل از تامين 2 ميليارد تومان اعتبار براي پرداخت معوقه بازنشستگان استان اردبيل خبر داد و گفت: تمام بازنشستگان استان اردبيل تا پايان سال تمامي مطالبات خود را دريافت كرده و براي آنها حكم بازنشستگي به همراه حقوق و مزايا تعيين مي‌شود.
استاندار اردبيل همچنين با انتقاد از توسعه بي‌رويه شهر اردبيل اظهار داشت: اگر در گسترش شهر توجه نداشته باشيم ممكن است شهر اردبيل به حدي گسترش يابد كه حتي به جوار شهرهاي همسايه برسد در حالي كه مركز شهر با غفلت و بي‌توجهي به مركز فساد و تباهي منجر شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، استاندار اردبيل با تاكيد بر فعاليت كارگروه‌هاي زير مجموعه شوراي برنامه‌ريزي از دبيران برخي كارگروه‌ها كه در برگزاري جلسات كم‌كار بوده‌اند خواست تا پايان سال برگزاري جلسات خود را به حد نصاب برسانند.
وي همچنين فرارسيدن ايام عيد نوروز را خاطرنشان كرد و افزود: از تمام دستگاه‌هاي خدمات‌رسان در اين ايام انتظار داريم با تهيه برنامه كشيك 24 ساعته به مسافران، گردشگران و اهالي استان اردبيل ارائه خدمات كنند تا مسافران استان اردبيل سفري خاطره آميز را تجربه كنند.
انتهاي پيام/ي10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها