عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تعداد آثار ارسالي به سومين جشنواره علامه حلي 2 برابر شد

تعداد آثار ارسالي به سومين جشنواره علامه حلي 2 برابر شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:59 ب.ظ

دبير سومين جشنواره علامه حلي:
تعداد آثار ارسالي به سومين جشنواره علامه حلي 2 برابر شد

خبرگزاري فارس: دبير سومين جشنواره علامه حلي از رشد دو برابري تعداد آثار ارائه شده به سومين جشنواره علامه حلي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، ظهر امروز مراسم اختتاميه سومين جشنواره علامه حلي با حضور آيت‌الله سبحاني و تجليل از برترين‌ها برگزار شد.
دبير اين جشنواره با بيان اينكه جشنواره حلي به منظور شناسايي استعدادهاي برتر و طلاب نخبه برگزار مي‌شود، اظهار داشت: تفاوت اين دوره جشنواره با دو دوره قبل در اين است كه در سومين جشنواره علامه حلي طلاب سه استان تهران، اصفهان و خراسان نيز حضور دارند.
وي تصريح كرد: در سه استان تهران، اصفهان و خراسان جشنواره علامه حلي به صورت دو مرحله‌اي برگزار شده و از هر استان 30 اثر به دبير خانه اين جشنواره براي حضور در مرحله نهايي ارسال شد.
حجت‌الاسلام مجتبي گودرزي عنوان داشت: با گسترش توانايي و وجود ظرفيت در ساير استان هاي كشور اين جشنواره در استان‌هاي ديگر نيز برگزار خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه در سومين دوره جشنواره علامه حلي، همكاري جدي و صميمي از سوي معاونت پژوهش حوزه علميه خواهران با دبير خانه اين جشنواره انجام شد، خاطرنشان كرد: تعداد كل شركت كنندگان در اين جشنواره 2 هزار و 467 طلبه برادر و 2 هزار و 254 طلبه خواهر بودند.
دبير سومين جشنواره علامه حلي بيان داشت: تعدادكل آثار رسيده به جشنواره در بخش براداران 2 هزار و 229 اثر و در بخش خواهران 2 هزار و 316 اثر بوده است.
وي با مقايسه آثار رسيده به سه دوره از جشنواره علامه حلي عنوان داشت: در نخسين دوره اين جشنواره 2 هزار 249 اثر، در دوره دوم 2 هزار و 389 اثر و در سومين دوره آن 4 هزار و 549 اثر به اين جشنواره ارسال شده است.
گودرزي از رشد دو برابري تعداد آثار نسبت به دورهاي قبلي خبر داد و افزود: در اين دوره حداكثر سه اثر از هر يك از شركت كنندگان پذيرفته شد؛ در حالي كه در دوره‌هاي گذشته اين تعداد بسيار بيشتر بود.
دبير سومين جشنواره علامه حلي با اشاره به برگزيدگان سومين دوره جشنواره اظهار داشت: در بخش برادران رتبه دو نفر رتبه نخست، 10 نفر رتبه دوم و سوم و 30 نفر شايسته تقدير بوده و در بخش خواهران هشت نفر رتبه دوم، هفت نفر رتبه سوم و 40 نفر شايسته تقدير شناخته شدند.
گودرزي با بيان اينكه قالب پژوهش در اين جشنواره در سه بخش مقاله، پايان نامه و كتاب بوده است عنوان داشت: در بخش مقاله 3 هزار و 304 اثر، در بخش پايان نامه يك هزار و يك اثر و در بخش كتاب 240 اثر شركت كرده بودند.
انتهاي پيام/ي10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها