عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مظهر فرهنگ هر جامعه سامان‌مند بودن وضعيت ظاهري آن است

مظهر فرهنگ هر جامعه سامان‌مند بودن وضعيت ظاهري آن است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:00 ب.ظ

شهردار جهرم:
مظهر فرهنگ هر جامعه سامان‌مند بودن وضعيت ظاهري آن است

خبرگزاري فارس: شهردار جهرم گفت: يكي از مظاهر تمدن و فرهنگ هر جامعه و ميزان رشد، بالندگي و توسعه‌يافتگي آن، سامان‌مند بودن وضعيت ظاهري آن است.

به گزارش خبرگزاري فارس از جهرم، عليرضا صحرائيان بعد از ظهر امروز در حاشيه بازديد از مركز دفن زباله در جهرم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طي سه سال گذشته هيچ‌گونه توجهي به وضعيت دفن زباله در محل‌هاي مشخص شده به ويژه از طريق بهداشتي نشده و اين امر به سيستم مديريت شهري خسارت زده است.
‌شهردار جهرم افزود: از همان ابتداي تصدي امور شهرداري سعي بر آن داشتيم كه صادقانه با ايجاد تعامل بين سازمان‌ها و نهادهاي اداري سطح شهر بتوانيم با يك برنامه‌ريزي صحيح و منطقي در آينده مشكلات موجود را حل و فصل كرده و جهرم را به شهري با كيفيت مطلوب نزديك كنيم .
وي ابراز داشت: يكي از مظاهر تمدن و فرهنگ هر جامعه و ميزان رشد، بالندگي و توسعه‌يافتگي آن، سامان‌مند بودن وضعيت ظاهري، آداب و رسوم حاكم بر آن و رفتار منطقي افراد آن جامعه به حساب مي‌آيد و به هر اندازه كه وضعيت بهداشتي شهرها بهبود يافته‌تر، نظام شهري در آن به اجرا گذاشته شده و آداب و رسوم آن اصولي‌تر و منطقي‌تر باشد آن جامعه متمدن‌تر و با فرهنگ‌تر به شمار مي‌رود.
‌صحرائيان بيان داشت: از جمله مواردي كه ما در شرايط مختلف سعي بر آن داشتيم تا با ايجاد تعامل و همفكري بين شهرداري و سازمان محيط زيست به آن دست يابيم، ايجاد محيط پاك و سالم شهري است.
وي اضافه كرد: بر همين اساس با توجه به جلسات، نشست‌ها و بازديدهاي مشترك با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكي و رياست محيط زيست جهرم در راستاي حمل و دفن بهداشتي زباله شهري و ديگر مشكلات زيست محيطي تصميماتي صورت گرفت.
شهردار جهرم خاطرنشان كرد: در قدم‌هاي نخست با ايجاد تراشه در محل دفن زباله با هزينه‌اي بالغ بر 600 ميليون ريال نسبت به دفن بهداشتي زباله شهري اقدام شده است.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها