عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

زمان برخورد با سران فتنه فرا رسيده است

زمان برخورد با سران فتنه فرا رسيده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:01 ب.ظ

فرماندار آستارا:
زمان برخورد با سران فتنه فرا رسيده است

خبرگزاري فارس: فرماندار آستارا با تأكيد بر مجازات سران فتنه گفت: زمان برخورد با سران فتنه فرا رسيده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از آستارا، كيوان اسدپور بعد از ظهر امروز در جلسه فرمانداري اين شهرستان با اشاره به حوادث اخير فتنه‌گري در كشور اظهار داشت: محاكمه سران فتنه و عوامل آنها مرهمي بر زخم‌هاي مردم ولايت‌مدار است.
وي با اشاره به اينكه در حملات اغتشاشگران و عوامل منافق خون افراد بي‌گناه بر زمين ريخته شد، افزود: از اين حوادث خسارات زيادي به اموال دولتي و غيردولتي وارد آمد و به اقتصاد كشور و كسب و كار مردم لطمه وارد شد.
فرماندار آستارا برخورد قاطعانه با سران فتنه را مورد تاكيد قرار داد و بيان داشت: دستگاه قضايي بايد با آشوبگران ‌به ويژه سران فتنه برخورد كند.
وي سران فتنه را مسئول مستقيم آشوب‌هاي پس از انتخابات دانست و تصريح كرد: زمان برخورد با سران فتنه فرارسيده است.
اسدپور با بيان اينكه سران فتنه بايد در قبال حركت آشوبگران پاسخگو باشند، عنوان داشت: سران فتنه به دنبال آشوبگري‌هاي ساختارشكنانه هستند و اين اقدام آنها با هوشياري ملت سرافراز ايران اسلامي محكوم به شكست است.
وي به نقش عوامل بيگانه در اغتشاشات اخير اشاره كرد و بيان داشت: انقلاب اسلامي ايران با خون هزاران شهيد به پيروزي رسيد و استمرار پيدا كرد و اجازه نمي‌دهيم عده‌اي معلوم‌الحال با تحركاتي اين چنيني به انقلاب اسلامي و نظام آسيب برسانند.
فرماندار آستارا با تاكيد بر اينكه تا آخرين قطره خون خود با رهبري مقام معظم رهبري از انقلاب و نظام دفاع مي‌كنيم، تصريح كرد: مردم خواستار برخورد بدون گذشت قوه قضائيه با عوامل فتنه هستند.
وي با اشاره به اينكه ايثار و از خود‌گذشتگي شهدا در دوران دفاع مقدس عامل پيروزي ايران بود، خاطرنشان كرد: اعتقاد واقعي به فرهنگ دفاع مقدس و آرمان‌هاي شهدا وجود دارد و همين فرهنگ بود كه موجب شده تا در طول 32 سال گذشته آمريكا در مواجهه با انقلاب ايران شكست را بپذيرد.
اسدپور در ادامه به وضعيت مرز آستارا اشاره كرد و نقش مردم در حفاظت از مرزها را مهم و ضروري خواند و گفت: وحدت مرزنشينان و تعامل آنها با مرزبانان موجب تثبيت امنيت در مرزهاي حوزه استحفاظي گيلان شده است.
وي اجراي طرح‌هاي انسداد و تحكيم امنيت پايدار مرز در آستارا را مثبت ارزيابي كرد و بيان داشت: اجراي طرح‌هاي انسداد و تحكيم امنيت پايدار مرز عامل ارتقاي امنيت ملي است.
فرماندار آستارا با اشاره به مشكلات معيشتي و رفاهي مرزبانان و مرزنشينان، خاطرنشان كرد: دولت همواره به رونق اقتصادي و بهبود معيشتي مرزنشينان به عنوان يك اصل مهم توجه داشته است و طرح‌هاي مهمي را در اين‌باره به اجرا در مي‌آورد.
وي توسعه و تقويت پاسگاه‌هاي مرزي را در افرايش امنيت مرز و جامعه ضروري دانست و اظهار داشت: توسعه و تقويت پاسگاه‌هاي مرزي يكي از برنامه‌هاي وزارت كشور براي ارتقاي امنيت در جامعه است كه در چارچوب طرح‌هاي عمراني مرزها انجام مي‌شود.
انتهاي پيام/ج20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها