عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فعال شدن سرويس جي‌پي‌آر‌اس همراه اول در استان كرمان

فعال شدن سرويس جي‌پي‌آر‌اس همراه اول در استان كرمان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:02 ب.ظ

/اخبار كوتاه از استان كرمان/
فعال شدن سرويس جي‌پي‌آر‌اس همراه اول در استان كرمان

خبرگزاري فارس: فعال شدن سرويس جي‌پي‌آر‌اس همراه اول در استان كرمان، ارتقا به مرتبه دانشياري در دانشگاه آزاد كرمان و ... از جمله خبرهاي كوتاه از استان كرمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان به نقل از روابط عمومي شركت مخابرات استان كرمان، مشتركان همراه اول مي‌توانند، عدد يك را به شماره 8088 پيامك و يا به سايت همراه اول به آدرس ‌www.mci.ir براي فعال‌سازي سرويس اينترنت همراه اول مراجعه كنند.
براي استفاده از اين سرويس بايد نوع و مدل گوشي خود را و يا سريال 15 رقمي گوشي را به شماره 8008 پيامك كنند.
اين سرويس در زمان پرمصرف يعني هشت صبح تا 11 شب، هشت ريال و زمان كم مصرف يعني 11 شب تا هشت صبح، دو ريال به ازاي هر كيلو بايت محاسبه مي‌شود.

*ارتقا به مرتبه دانشياري در دانشگاه آزاد كرمان
ليدا ترك‌زاده تبريزي استاد تمام وقت بخش رياضي دانشگاه آزاد واحد كرمان طبق اعلام سازمان مركزي دانشگاه آزاد به مرتبه دانشياري ارتقا يافت.
ليدا ترك‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان اظهار داشت: ارائه 17 مقاله علمي، پژوهشي، isi و 10 مقاله در كنفرانس‌هاي داخلي و خارجي ارائه كردم.
وي تمام مقاطع تحصيلي اعم از كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكترا خود را در رشته رياضي محض گرايش جبر در دانشگاه شهيد باهنر كرمان گذرانده و در 18 بهمن‌ماه 76 همكاري خود را به عنوان عضو هيئت علمي تمام وقت با واحد كرمان آغاز و در حال حاضر مدير گروه ارشد رياضي است.

*اجراي موسيقي در خانه شهر كرمان
گروه اركستال از سال 87 فعاليت خود را به حمايت انجمن موسيقي استان به سرپرستي اميد حسيني آغاز كرده و تاكنون اجراهاي موفقي در سطح استان داشته است.
اجراي دو سال پياپي در روز سالگرد سينما، جشنواره بين‌المللي شعر رضوي قابل ذكر است.
اين گروه به همراه نوازندگان مطرح كشور شهرام ميرجلالي نوازنده تواناي تار و سعيد رودباري نوازنده تمبك روزهاي پنجم و ششم اسفندماه جاري در تالار خانه شهر به اجرا مي‌پردازد.
همچنين شهرام ابوعامري به عنوان نوازنده در اين گروه شركت دارد.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها