عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

يك واحد نانوايي متخلف در اردل تعطيل شد

يك واحد نانوايي متخلف در اردل تعطيل شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:05 ب.ظ

به‌علت پايين بودن كيفيت نان؛
يك واحد نانوايي متخلف در اردل تعطيل شد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره بازرگاني اردل گفت: يك واحد نانوايي متخلف در اين شهر به‌دليل پايين بودن كيفيت نان و عدم توجه به اخطاريه‌هاي گذشته تعطيل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، عبدالله رضوي ظهر امروز در بازديد از نانوايي‌هاي فعال در سطح شهر اردل اظهار داشت: با بازرسي به‌ عمل آمده به سه واحد نانوايي كه كيفيت پخت نان آنها مناسب نبود اخطار كتبي داده شد.
وي افزود: عدم ‏رعايت ساعات پخت، عدم حضور متصدي، تعطيلي خودسرانه واحدهاي نانوايي ‏عمده تخلفات آنها بوده است.
رضوي همچنين از تعطيلي يك واحد نانوايي در اين شهر خبر داد و گفت: افزايش قيمت نان بدون افزايش كيفيت نان ظلم و بي‌توجهي به مصرف‌كننده است و با متخلفان برخورد قانوني مي‌شود.
وي با بيان اينكه نظارت بر فعاليت نانوايان مي‌تواند در ارتقاي سطح كيفي و كمي نان كمك جدي كند، گفت: تمام دست‌اندركاران بايد در اين مسير براي رضايت‌مندي مردم حركت كنند.
رئيس اداره بازرگاني اردل خاطرنشان كرد: با توجه به اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها و واقعي شدن نرخ نان حق طبيعي مردم است كه از نان مرغوب و با كيفيت بهره‌مند شوند و هر نانوايي كه نتواند نان مناسب و خوب عرضه كند به شدت با آن برخورد مي‌شود.
وي با تأكيد بر اهميت پخت نان با كيفيت در اين شهرستان تصريح كرد: نانواياني كه نتوانند نسبت به اين مهم اقدام كنند از چرخه رقابت حذف خواهند شد.
رضوي ايجاد فضاي رقابتي را از ديگر علل افزايش كيفيت نان برشمرد و افزود: هر نانوايي كه بتواند نان را با رعايت كيفيت توليد كند و مشتري‌مداري را مدنظر قرار دهد نه تنها توليدش كاهش نمي‌يابد بلكه سطح رفاه او نيز افزايش مي‌يابد.
وي تأكيد كرد: مردم مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه افزايش قيمت غيرقانوني با شماره تلفن 124 سازمان بازرگاني تماس و شكايات خود را اعلام تا در اسرع وقت به اين شكايات رسيدگي شود.
رضوي با اشاره به همكاري اصناف و اتحاديه‌هاي صنفي اين شهرستان با سازمان بازرگاني درباره اجراي برنامه‌هاي طرح‌ريزي شده از سوي دولت براي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها گفت: مردم و اصناف بزرگ‌ترين پشتوانه دولت در تحقق كامل اين قانون هستند و تاكنون از آغاز اجراي اين طرح پيشرفت خوبي مشاهده شده و چشم‌انداز اين طرح در آينده نيز بسيار روشن خواهد بود.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها