عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

يك واحد نانوايي متخلف در اردل تعطيل شد

يك واحد نانوايي متخلف در اردل تعطيل شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:05 ب.ظ

به‌علت پايين بودن كيفيت نان؛
يك واحد نانوايي متخلف در اردل تعطيل شد

خبرگزاري فارس: رئيس اداره بازرگاني اردل گفت: يك واحد نانوايي متخلف در اين شهر به‌دليل پايين بودن كيفيت نان و عدم توجه به اخطاريه‌هاي گذشته تعطيل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، عبدالله رضوي ظهر امروز در بازديد از نانوايي‌هاي فعال در سطح شهر اردل اظهار داشت: با بازرسي به‌ عمل آمده به سه واحد نانوايي كه كيفيت پخت نان آنها مناسب نبود اخطار كتبي داده شد.
وي افزود: عدم ‏رعايت ساعات پخت، عدم حضور متصدي، تعطيلي خودسرانه واحدهاي نانوايي ‏عمده تخلفات آنها بوده است.
رضوي همچنين از تعطيلي يك واحد نانوايي در اين شهر خبر داد و گفت: افزايش قيمت نان بدون افزايش كيفيت نان ظلم و بي‌توجهي به مصرف‌كننده است و با متخلفان برخورد قانوني مي‌شود.
وي با بيان اينكه نظارت بر فعاليت نانوايان مي‌تواند در ارتقاي سطح كيفي و كمي نان كمك جدي كند، گفت: تمام دست‌اندركاران بايد در اين مسير براي رضايت‌مندي مردم حركت كنند.
رئيس اداره بازرگاني اردل خاطرنشان كرد: با توجه به اجراي قانون هدفمندكردن يارانه‌ها و واقعي شدن نرخ نان حق طبيعي مردم است كه از نان مرغوب و با كيفيت بهره‌مند شوند و هر نانوايي كه نتواند نان مناسب و خوب عرضه كند به شدت با آن برخورد مي‌شود.
وي با تأكيد بر اهميت پخت نان با كيفيت در اين شهرستان تصريح كرد: نانواياني كه نتوانند نسبت به اين مهم اقدام كنند از چرخه رقابت حذف خواهند شد.
رضوي ايجاد فضاي رقابتي را از ديگر علل افزايش كيفيت نان برشمرد و افزود: هر نانوايي كه بتواند نان را با رعايت كيفيت توليد كند و مشتري‌مداري را مدنظر قرار دهد نه تنها توليدش كاهش نمي‌يابد بلكه سطح رفاه او نيز افزايش مي‌يابد.
وي تأكيد كرد: مردم مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه افزايش قيمت غيرقانوني با شماره تلفن 124 سازمان بازرگاني تماس و شكايات خود را اعلام تا در اسرع وقت به اين شكايات رسيدگي شود.
رضوي با اشاره به همكاري اصناف و اتحاديه‌هاي صنفي اين شهرستان با سازمان بازرگاني درباره اجراي برنامه‌هاي طرح‌ريزي شده از سوي دولت براي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها گفت: مردم و اصناف بزرگ‌ترين پشتوانه دولت در تحقق كامل اين قانون هستند و تاكنون از آغاز اجراي اين طرح پيشرفت خوبي مشاهده شده و چشم‌انداز اين طرح در آينده نيز بسيار روشن خواهد بود.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها