عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تربيت بدني و حوزه علميه تفاهمنامه همكاري امضا كردند

تربيت بدني و حوزه علميه تفاهمنامه همكاري امضا كردند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:05 ب.ظ

در حاشيه همايش ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش؛
تربيت بدني و حوزه علميه تفاهمنامه همكاري امضا كردند

خبرگزاري فارس: سازمان تربيت بدني و حوزه علميه در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري و گسترش ورزش همگاني تفاهمنامه همكاري امضا كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، آيت‌الله مرتضي مقتدايي پيش از ظهر امروز در مراسم انعقاد اين تفاهمنامه اظهار داشت: اين تفاهمنامه با هدف ايجاد تعامل نزديك و سازنده ميان حوزه علميه و سازمان تربيت بدني به امضا رسيده است.
وي ادامه داد: اين سند زنده و مباركي بين دو نهاد حوزه و تربيت بدني خواهد بود و اميد است مورد عنايت و توجه حضرت وليعصر (عج) و خرسندي مقام معظم رهبري قرار گيرد.
ارتقاي فرهنگ ديني و اخلاق حرفه‌اي در محيط ورزش و بين ورزشكاران، گسترش ورزش‌هاي همگاني بين حوزويان، همكاري مشترك براي تشويق آحاد مردم به ورزش و تلاش براي الگوسازي مناسب در ورزش از اهداف اين تفاهمنامه است.
بر اساس اين گزارش، مساعدت به حوزه در زمينه تامين بخشي از نيازهاي فني در خصوص امكانات ورزشي، مشاركت در جلب كمك‌ها و حمايت‌هاي مردمي به منظور گسترش فضاها و تجهيزات ورزشي، حمايت از مولفان و پژوهشگران حوزوي در زمينه ورزش، تشكيل كلاس‌هاي آموزشي مربيگري ويژه طلاب و... از جمله موارد همكاري دو نهاد تربيت بدني و حوزه است.
همچنين به منظور تحقق مفاد و نظارت بر حسن اجراي اين تفاهمنامه كار گروهي ستادي مركب از سه نفر از نمايندگان تام الاختيار حوزه و سه نفر از نمايندگان تام الاختيار سازمان تربيت بدني تشكيل مي‌شود تا زمينه‌هاي اجرايي آن را فراهم كرده و گزارش پيشرفت امور را هر شش ماه يكبار تهيه كرده و به مدير حوزه‌هاي علميه و رئيس سازمان تربيت بدني ارائه دهند.
اين تفاهمنامه به مدت سه سال قابل اجرا بوده و در شش ماده به امضاي مدير حوزه‌هاي علميه و رئيس سازمان تربيت بدني رسيده است.
انتهاي پيام/صا30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها