عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ابلاغ ساختار جديد آموزش و پرورش به ادارات كل استان‌ها

ابلاغ ساختار جديد آموزش و پرورش به ادارات كل استان‌ها
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:05 ب.ظ

مدير كل آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:
ابلاغ ساختار جديد آموزش و پرورش به ادارات كل استان‌ها

خبرگزاري فارس: مدير كل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به نهايي شدن طرح ساختار جديد آموزش و پرورش گفت: اين طرح در راستاي اجرا به زودي به ادارات كل استاني ابلاغ مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، احمد آخوندي بعد از ظهر امروز در جمع روساي آموزش و پرورش سراسر هرمزگان اظهار داشت: با نهايي شدن ساختار جديد آموزش و پرورش كه به زودي ابلاغ مي‌شود حركت در مجموعه آموزش و پرورش با نگاه نوين تحرك بالايي را طلب مي‌كند كه نقش روساي آموزش و پرورش در راهبري امور بسيار حائز اهميت است.
وي تاكيد كرد: مديران و روساي آموزش و پرورش در مسير تحولگراي آموزش و پرورش كشور بايد تلاش و همت خود را براي همراهي با اين روند مضاعف كنند.
مدير كل آموزش و پرورش هرمزگان با تشريح برخي از برنامه‌هاي سند تحولي آموزش و پرورش، خاطر نشان كرد: براي اينكه بتوانيم اجراي برنامه‌هاي كلان آموزش و پرورش كشور را به نحو مطلوب عملياتي كنيم لازم است تمهيدات اجرا با حساسيت لازم فراهم شود تا شاهد كارآمدي طرح‌ها و برنامه‌ها در بعد عملياتي باشيم.
مدير كل آموزش و پرورش استان هرمزگان يادآور شد: تاكنون هرمزگان در اجراي طرح‌هاي ملي دستاورد مطلوبي داشته است كه اين مهم در ارزيابي مقامات كشوري مشهود است.
آخوندي در ادامه از توسعه مجتمع‌هاي آموزشي پرورشي روستايي و اجراي اين برنامه در مناطق شهري، قانون نقل و انتقالات، ساماندهي نيروهاي انساني، سوادآموزي و پوشش تحصيلي، اصلاح ساختار اداري و ... به عنوان بخشي از برنامه‌هاي اجرايي نام برد و اظهار داشت: اجراي دستورالعمل‌هاي جديد بايد به عنصر خلاقيت و به كارگيري تمام ظرفيت‌ها آراسته شود تا به نتيجه مورد نظر منتج شود.
در اين نشست علاوه بر معاونان اداره كل، برخي از كارشناسان مسئول نيز به تشريح برنامه‌ها و دستورالعمل‌هاي جديد پرداختند.
موضوع اسكان ميهمانان نوروزي و برنامه‌ريزي مطلوب در راستاي پذيرش ميهمانان فرهنگي در سراسر استان به ويژه در جزاير قشم و كيش محور ويژه نشست روساي آموزش و پرورش بود.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها