عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عضويت 2 سمناني در تيم ملي فوتبال ساحلي

عضويت 2 سمناني در تيم ملي فوتبال ساحلي
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:08 ب.ظ

/اخبار كوتاه ورزشي از سمنان/
عضويت 2 سمناني در تيم ملي فوتبال ساحلي

خبرگزاري فارس: عضويت دو ورزشكار سمناني در تيم ملي فوتبال ساحلي، تقدير از مديركل تربيت بدني استان سمنان و . . . از جمله مهم‌ترين اخبار كوتاه ورزشي از سمنان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، اسامي بازيكنان اعزامي تيم ملي ايران به مسابقات مقدماتي جام جهاني فوتبال ساحلي اعلام شد كه در اين بين نام دو بازيكن از استان سمنان به چشم مي‌خورد.
علي حامدي و مهران مرشدي‌زاده بازيكناني هستند كه از سوي فدراسيون فوتبال براي شركت در مسابقات مقدماتي جام جهاني فوتبال ساحلي به عضويت تيم ملي درآمده‌اند.
اين مسابقات كه انتخابي جام جهاني است تا چهاردهم اسفندماه به طول خواهد انجاميد.

* تقدير از مديركل تربيت‌بدني استان سمنان
مديركل تربيت‌بدني استان سمنان به خاطر تلاش در جهت كمك به ايجاد شهر الكترونيك سمنان مورد تقدير قرار گرفت.
در تقديرنامه‌اي از سوي عباس رهي استاندار سمنان، همت هاديان مديركل تربيت‌بدني استان سمنان به خاطر نقش موثر در پيگيري و تحقق اهداف ايجاد شهرهاي الكترونيك استان مورد تقدير قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي اداره كل تربيت‌بدني استان سمنان، در بخشي از اين تقديرنامه آمده است: بدين وسيله از زحمات و تلاش‌هاي جنابعالي كه نقش موثري در پيگيري و تحقق اهداف ايجاد شهرهاي الكترونيك استان داشتيد تقدير و تشكر مي‌شود.
اميد است به عنوان نخستين استان الكترونيكي كشور با همكاري همه دستگاه‌ها، شهرداري‌ها، اصناف و بخش خصوصي استان شاهد ارائه خدمات بهتر، آسان‌تر و سريع‌تر به صورت الكترونيكي و در قالب شهرهاي الكترونيكي به مردم باشيم.

* تقدير از سرپرست اداره تربيت‌بدني شاهرود
در نامه‌اي از سوي محمدرضا پوريا رئيس فدراسيون بدمينتون ايران از سيدجواد بيطرف، سرپرست اداره تربيت‌بدني شاهرود تقدير شد.
در اين نامه آمده است: ضمن تشكر از زحمات شما، با توجه به ميزباني مسابقات قهرماني كشور بدمينتون نوجوانان در قسمت دختران و كسب عنوان قهرماني توسط آن استان كه تركيب تيم از شهرستان شاهرود است، فدراسيون بدمينتون بر خود لازم مي‌داند از زحمات حضرتعالي و مسئولان شهرستان شاهرود تقدير مي‌شود.

* ميزباني مسابقات تنيس كاركنان ديوان محاسبات كشور
يك دوره مسابقه تنيس روي ميز كاركنان ديوان محاسبات كشور به ميزباني سمنان برگزار شد.
اين مسابقات با حضور تيم‌هاي اراك، سمنان، ستاد مركزي، قم و تهران در سالن تنيس روي ميز استاديوم تختي سمنان به صورت دوره‌اي برگزار شد.
پس از 35 دوره بازي ستاد مركزي با كسب هشت امتياز، تهران با كسب هفت امتياز مقاوم دوم، اراك با كسب 6 امتياز مقام سوم و قم با كسب پنج امتياز مقام چهارم را به دست آوردند.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها