عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عمليات اجرايي مجتمع آبرساني دادين و سرمشهد آغاز شود

عمليات اجرايي مجتمع آبرساني دادين و سرمشهد آغاز شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:09 ب.ظ

نماينده كازرون در مجلس:
عمليات اجرايي مجتمع آبرساني دادين و سرمشهد آغاز شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم كازرون در مجلس شوراي اسلامي خواستار آغاز عمليات اجرايي مجتمع آبرساني مجموعه دادين و سرمشهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از كازرون، غلامرضا دهقان ناصرآبادي بعد از ظهر امروز در مراسم آغاز عمليات اجرايي سد مخزني نرگسي شهرستان كازرون با اشاره به مشكلات ناشي از خشكسالي‌هاي اخير اظهار داشت: پروژه سد مخزني نرگسي يك پروژه بسيار مهم و اساسي است كه مي‌تواند نقش مهمي در رشد و پيشرفت شهرستان كازرون و منطقه جنوب داشته باشد.
وي افزود: شهرستان كازرون با وجود پتانسيل بسيار در زمينه انرژي توجه ويژه‌اي به آن نشده بود اما بر اساس شعار دولت نهم مبني بر اجراي عدالت سد مخزني نرگسي در دستور كار قرار گرفت.
دهقان ناصرآبادي با بيان اينكه شهرستان كازرون به عنوان يكي از قطب‌هاي استان فارس و كشور مي‌طلبد كه مورد توجه بيشتري قرار گيرد اضافه كرد: با توجه به اينكه اقتصاد مردم كازرون كشاورزي است از اين رو به لحاظ خشكسالي با مشكلات بسياري دست و پنجه نرم مي‌كنند.
وي خواستار تامين بودجه كافي براي پروژه سد مخزني نرگسي شد و بيان داشت: آب شرب، كشاورزي و صنعت اين منطقه وابسته به اكمال اين پروژه است.
نماينده مردم كازرون در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به پروژه مجتمع آبرساني مجموعه دادين و سرمشهد، اين پروژه را از بزرگ‌ترين پروژه‌ها دانست و تصريح كرد: 54 روستا فاقد آب شرب سالم هستند اما اين پروژه به صورت نيمه تمام باقي مانده و تنها 4.5 كيلومتر خط لوله كار شده است.
دهقان ناصرآبادي در ادامه خواستار آغاز عمليات اجرايي پروژه مجتمع آبرساني مجموعه دادين و سرمشهد شد و ادامه داد: ايجاد دستگاه تقويت فشار برق نيز از ضروريات بخش جره و بالاده است.
وي بيان داشت: شهر كازرون با توجه به سابقه طولاني، فاضلاب شهري آن در سال 74 كلنگ زده شده و نياز است كه مشكل فاضلاب شهري كازرون نيز برطرف شود.
عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس خاطرنشان كرد: بخش‌هاي جره و بالاده، خشت و كنارتخته و كوهمره نودان در زمينه آب شرب و به لحاظ خشكسالي و افت شديد آب با مشكلاتي مواجه هستند.
اين مراسم با حضور وزير نيرو، استاندار فارس، جمعي از مسئولان اين استان و شهرستان كازرون و مردم بخش جره و بالاده برگزار شد.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها